sveikata

Rugsėjo 7 d. - Vilnius - paskaitą apie LGBTQ+ psichologinę sveikatą

Kviečiame į viešą paskaitą apie LGBTQ+ psichologinę sveikatą. Paskaitos metu psichologė pristatys duomenis apie LGBTQ+ asmenų psichologinę savijautą Lietuvoje ir pasaulyje, išgirsite, kas daro daugiausiai įtakos LGBTQ+ žmonių psichinei sveikatai, kaip šią situaciją galime keisti ir kodėl tai turėtų rūpėti mums visiems. Taip pat aptarsime LGBTQ+ bendruomenės poreikius susiduriant su psichikos sveikatos iššūkiais ir būdus juos atliepti. Kartu gvildensime klausimą, kaip galima gerinti situaciją su turimais įrankiais.

12 įrodymų kodėl seksas padeda mums gyventi ilgiau

Mokslininkai atranda vis daugiau įrodymų kuo yra naudingas seksas. Pasirodo jis gali padėti jums gyventi ilgiau. Pasak Alvarado ligoninės Seksualinės medicinos direktoriaus daktaro Irwin Goldstein, jei peržvelgsite atliktus tyrimus, prieisite išvados, jog „seksualinė veikla yra sveika“.

Analinės angos įplyšimai: kaip jų išvengti ir kaip juos gydyti?

Vienas iš skausmingesnių ir mažiau aptartų analinio sekso aspektų yra įplyšimų atsiradimas. Jei juos jau turėjote – puikiai žinote koks tai deginantis skausmas. O blogiausia, kad tai gali tęstis kelias savaites ar net ilgiau. Įplyšimų prevencija yra labai svarbi, tačiau jei jau tai įvyko – pateikiame specialisto patarimus kaip turėtumėte elgtis.

Gėjų pora paguldyta į ligoninę po siaubingo „homofobinio“ išpuolio Niujorke

Pranešama, kad gėjų porą užpuolė keturi įtariamieji Times aikštėje, Niujorke. Niujorko policijos departamentas skelbia, kad išpuolis, po kurio abu vyrai buvo paguldyti į ligoninę, gali būti tiriamas kaip neapykantos nusikaltimas. Kol kas renkama informacija apie įvykį.