Lietuvoje

Homofobiją skleidusiai darželio mokytojai pareikšta pastaba

„Kur nusirito pasaulis? Ar dar išvis yra normalių vyrų... Ar vien tik gėjai ir visokie transvestitai, nesusipratėliai aplink?“, - socialiniame tinkle Facebook rašė Šilutės darželio mokytoja apie Lietuvą Eurovizijoje atstovausiantį atlikėją. Lopšelio-darželio direktorė skyrė mokytojai žodinę pastabą.

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ narys paragino žudyti žydus

Akivaizdu, kad Izraelis turi prisiimti atsakomybę už civilių aukas Gazoje, tačiau Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ nario Juozo Račiūno pasisakymai peržengė visas įmanomas ribas. Jis pareiškė, kad žydus reikia šaudyti, kaip tai darė vokiečiai.

Klausimas dėl informacijos apie LGBTQ+ ribojimo nepilnamečiams persikelia į Konstitucinį Teismą

Nepavykus informacijos apie LGBTQ+ žmones ribojimo pašalinti iš įstatymo Seime, Vyriausybė nusprendė kreiptis į Konstitucinį Teismą. Prašoma įvertinti ar tokia nuostata neprieštarauja Konstitucijai.

Su vyru šeimą kuriantis Arijus: „Viešai paskelbti, kad susižadėjai su vyru, labai sunku”

Tadas Jankūnas ir Arijus Vasiliauskas susipažino 2021-ųjų kovą, o šiandien vyrų pirštus puošia sužieduotuvių žiedai. Tiesa vaikinai, bendra.lt paskelbtame interviu pripažįsta, kad atsiskleidimo procesas nėra lengvas, bet būtinas.

Telšių vyskupijos kurija: homoseksualų palaiminimų tikslas paskatinti juos atsisakyti nuodėmingo gyvenimo

Telšių vyskupijos kurija „Palangos tiltui“ pateikė atsakymus dėl diskusijas sukėlusio popiežiaus paskelbto dokumento, kuriame kalbama apie tos pačios lyties asmenų palaiminimus. Kurija teigia, kad tokių palaiminimų tikslas yra paskatinti žmones norinčius pakeisti savo nuodėmingą gyvenimo būdą žengti pokyčių keliu.

Ministrė „sužibėjo“ – moterų vadovių trūkumo klausimą pasiūlė spręsti pareigūnes papildomai mokant

Nacionalinės pasienio pareigūnų profesinės sąjungos atstovės liko šokiruotos, kai Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė pasiūlė surengti papildomus mokymus moterims, kad būtų galima spręsti moterų vadovių trūkumą statutinėse įstaigose. Taip buvo pasiųsta žinia, kad moterys neva moterys nėra pakankamai kvalifikuotos tokioms pareigoms užimti.

Lygių galimybių tarnyba skyrė Stasio Eidrigevičiaus menų centrui įspėjimą dėl galimos diskriminacijos

Lygių galimybių tarnyba baigė tirti Sauliaus Leonavičiaus skundą dėl galimos diskriminacijos dėl įsitikinimų ir pažiūrų bei nusprendė įspėti Stasio Eidrigevičiaus menų centrą. Apie tai socialiniame tinkle Facebook paskelbė pats Saulius.

Gydytojas, politikas futbolininką iš Nigerijos išvadino ligoniu. Išviešino asmens duomenis

Marijampolės ligoninės gydytojas ortopedas traumatologas Gediminas Akelaitis dar kartą sužibėjo. Politikas prieš kurį laiką bandė paskelbti Marijampolės rajoną zona „be genderizmo ir LGBT“, o dabar socialiniame tinkle Facebook paskelbė futbolininko iš Nigerijos asmens duomenis ir pasipiktino jo vardu.