Renginiai

Rugpjūčio 16-18 d. - Alytaus rajone - TJA stovykla

"Daugelyje Europos Sąjungos valstybių statistiškai LGBT+ žmogaus teisių padėtis yra geresnė nei Lietuvoje. Šiuo klausimu Lietuva yra kur kas panašesnė į agresiją prieš demokratinį pasaulį vykdančią Rusiją. Neabejotinai tokį mūsų panašumą su Rusija lemia daug veiksnių – kultūrinės nuostatos, ilgi metai Sovietų Sąjungoje, supratimo apie žmogaus teises stoka, populizmas, priešiški interesai, silpna pilietinė visuomenė ir t.t.

Rugpjūčio 9 d. - Liubarto tiltas Vilniuje - Barbaros Hammer filmo peržiūra

Nors Vilniaus queer festivalis „Kreivės“ duris atvers už mėnesio, rugpjūčio 9 d. 21 val. po Liubarto tiltu visi norintys nemokamai galės išvysti eksperimentinio queer kino kūrėjos Barbaros Hammer filmą „Mano babuška: ukrainietiškų tapatybių paieškos“. Jame kūrėja dokumentuoja savo 2000-aisiais vykusią kelionę į Ukrainą.

Rugpjūčio 6 d. - Soho Vilnius - Aye, Aye, Party Captain

Jei meilės laivas kitam krante, lai neša burės jį pas tave, kai buvus meilė sugrįš ir abejonių neliks, laivai svajonių dangui skraidys. Tiek būtų tos dainos, o šį vakarą visi Karibų jūrų kapitonai, jungos ir piratai nuleidžiam savo inkarus ir laivo denyje keliam tikrą puotą.

Rugpjūčio 5 d. - Soho Vilnius - Thé Bitter and Thé Lager

Pirmą rugpjūčio penktadienį švenčiama Tarptautinė alaus diena. Nuo 2007 m. ji pradėta švęsti JAV, Kalifornijoje, Santa Kruzo baruose. Vėliau išplito po visą pasaulį. Šią dieną visi alaus mėgėjai kviečiami iškelti alaus bokalą su draugais, bičiuliai, bendraminčiais ir kitais piliečiais.

Liepos 29 - Spalio 16 d. - Nacionalinė dailės galerija - V. Šleivytės fotografijos

Nacionalinėje dailės galerijoje Vilniuje atidaryta lesbietės menininkės Veronikos Šleivytės fotografijų paroda. Jose unikalūs menininkę supusių žmonių portretai, akimirkos iš ją supusio pasaulio. Ekspozicijoje išvysite daugiau nei 250 V. Šleivytės fotografijų.

Liepos 30 d. - Soho Vilnius - Flamingo Weekender

Reklamščikai, piarščikai ir kiti svajingi rožiniai flamingai šiąnakt suskrenda į SOHO klubą. Gal tam, kad metas pakedenti plunksnas, gal įmerkti kur nors tą savo snapą ar grakščiom kojom pražingsniuoti podiumu, gal net užšokti ant šokių stulpo ir suktis, šėlti, dūkti. Tarti labas, kaip tau sekas! Ar.. oho, kaip seniai tave mačiau! Jau čia tų vakarėlio burtažodžių visas tuzinas.