Renginiai

Liepos 20 d. - Soho Vilnius - Vasaros Hitų Miksas

Tai koks tas karščiausias tavo vasaros hitas? Grojaraštyje siaučia Troye Sivan? Dainuoja Calvin Harris kartu su Sam Smith? Pasirodo tetulė Ariana Grande ar Dua Lipa? Gal turime ir lietuviškų perliukų, kaip kad GJan ar Jessica Shy? Šį vakarą visas vasariškų hitų Tutti Frutti laukia SOHO šokių aikštelėje, juk prie pulto stoja DJ Raid.

Liepos 19 d. - Soho Vilnius - SoHot Dance Marathon

Niekas nesudvejotų, jog esi tikras Britney Spears fanas, rankose jau laikai bilietus į artimiausią Kylie Minogue koncertą? Mintinai žinai visų Jennifer Lopez dainų žodžius, o kiekvienas Beyoncé hitas jau nesuskaičiuojamą kartą sukasi tavo grojaraštyje? SoHot Dance Marathon kviečia išsiaiškinti, kas yra kas šokių aikštelėje! Šį kartą rungsis Scissors Sisters ir Queen.

Liepos 13 d. - Soho Vilnius - Where Do You Go?!

O dievai, šimtas metų! Kur buvai pradingęs? Keliavai? Įtemptai mokeisi? Rinkimai pasiglemžė visą tavo dėmesį ir laiką? Šokta ar dainuota buvo dainų šventėje? Darbai, projektai, biudžetai, meetai liepą jau gali kiek ir nurimti. Kaip ten sakoma – gana yra gana ir šiandien metas bent trumpam atsikvėpti bei pasileisti plaukus!