Renginiai

Nuo spalio 11 d. - Vilnius - LGBTQ+ asmenų savitarpio pagalbos grupė

Kviečiame dalyvauti nemokamoje LGBTQ+ asmenų savitarpio pagalbos grupėje! Susitikimai vyks du kartus per mėnesį 22Bendra būtis (Vilniaus g. 22). Šį kartą renkame pilnamečių dalyvių grupę. Grupės darbas startuoja spalio 11 d. Reikalinga išankstinė registracija.

Rugsėjo 28 d. - Internetu - Ar vaikai vis dar randami kopūstuose?

Rugsėjo 28 d. (ketvirtadienį) 10 val. kviečiame nuotoliniu būdu klausytis pokalbio apie tai, kodėl svarbu atvirai kalbėtis lytiškumo ugdymo temomis. Nevyriausybinės organizacijos „Stebėk teises“ atstovė Aistė Zakarauskaitė kalbins „Įvairovės ir edukacijos namų“ vadovę bei lytiškumo ugdymo edukatorę Liną Januškevičiūtę. Pokalbio trukmė – 1 val., seminaras yra nemokamas.

Rugsėjo 23 d. - Soho Vilnius - Les Bi Real or Bi+

Kiekvienais metais rugsėjo 23 diena ir savaitė, į kurią ši diena patenka, yra skiriama biseksualiems žmonėms. Ši diena skirta būtent tam – be jokios baimės prabilti apie tikrus jausmus. Susitinkam, kalbam, šokam, švenčiam, minim, džiaugiamės ir mylim, mylimės, šypsomės ar tylim?

Rugsėjo 15 d. - Soho Vilnius - Džordana Butkutė

Galima buvo įtarti, jog per vasarą kiek pakeliavę, pailsėję ir saule pasidžiaugę, į rudens sezoną sugrįšime su trenksmu! Rugsėjo mėnesį į SOHO klubą sugrįžta aukštakulniais kaukšinčios ir perukais plevėsuojančios renginių serijos Balaganza bei Dramatica – abi atidaro savo sezoną!

Rugsėjo 14 d. - Vilnius - susitikimas su Oskaru Vorobjovu-Pinta

Kviečiame kavos puodeliui su Oskaru Vorobjovu-Pinta. Naudojamės išskirtine proga pakalbinti Vakarų Australijoje, Tasmanijos universitete dirbantį mokslininką. Oskaras tiria žmonių turizmo ir laisvalaikio įpročius, tarp jų ir nišinį turizmą, pavyzdžiui, kur ir kodėl keliauja LGBT+ bendruomenės nariai. 2021 metais išleido knygą Gay Tourism: New Perspectives. Šioje knygoje nagrinėjamos naujos ir kintančios LGBTQ+ bendruomenės turizmo srities problemos, jų ryšys su svarbiais visuomenės ir technologijų pokyčiais bei šių pokyčių poveikis teorijai, politikai ir praktikai.