Renginiai

Vasario 4 d. - Soho Vilnius - Frozen Beats Fest Inc.

Šaltą žiemą nebūtinai skamba tik vėsūs garsai ir speiguoti hitai. Esam tikri, kad Pop House ritmais judant galima išties gerai sušilti, staiga ir nebelieka viršutinio rūbo, o gal tikslas toks ir buvo – vos tik įžengus į klubą nusirengsi pats arba tie rūbai šeštadienio vakarą tarsi nukris savaime.

Vasario 3 d. - Soho Vilnius - Uno Lipa ar Dua Lipa?

Vienas atvyksti į klubą, ar bus smagu? Bus smagu. Vienas judi šokių aikštelėje, ar smagu? Smagu! Bet gal vienam.. skamba tai kiek keistai? Nei kiek! Nes žodžiai ir šypsenos čia liejasi laisvai. Ir labas labas, kaip tau sekas, gali ištarti bet kuris ar kuri šį vakarą sutikti klube.

Sausio 28 d. - Soho Vilnius - BDAY Švenčia Vandeniai

Kaip gi mėnuo be gimtadienių, be tų awkward rateliu sustojimų, nejaukių sveikinimo kalbų ir Facebook sieną užpildančių palinkėjimų. Šį kartą darysime kitaip. Šeštadienio vakarą visiems vandeniams dovanojame nemokamą įėjimą į klubą. Taip tikrai taip. Va čia tai gimtadienis!

Vasario 2 d. - Valstybinis Jaunimo Teatras - "Edžio pabaiga"

Šiuolaikinės prancūzų literatūros vunderkindu vadinamo rašytojo Édouardo Louis (gimė 1992 m.) debiutiniame romane „Edžio pabaiga“ (En finir avec Eddy Bellegueule, 2014 m.) dokumentinės fikcijos stiliumi vaizduojamas paauglio gyvenimas žemo socialinio sluoksnio darbininkų šeimoje Prancūzijos provincijoje. Edis nuolat patiria smurtą mokykloje, dažnas patyčias iš jo psichofizikos (dėl to jį pravardžiuoja „pyderu“). Edis siekia tapti „stiprus“ ir „normalus“, tačiau jo pastangos eina perniek, kai pradeda suvokti savo tikrąją prigimtį ir nusprendžia pabėgti…

Sausio 21 d. - Soho Vilnius - SOHO LIVE - Favela Lacroix

Brazilija žavi ne tik nuostabiais kraštovaizdžiais, visame pasaulyje garsiomis ir puikiai žaidžiančiomis futbolo komandomis, bet ir nepaprasto temperamento Drag Queen atlikėjomis. Su viena iš jų šį šeštadienį ir susipažinsime. Debiutas Soho scenoje – Favela Lacroix!

Sausio 20 d. - Soho Vilnius - Balaganza Goes Dancing

Drag, rytoj kalbėsim apie Drag ir ne apie Dakaro ralį, bet apie tikras ponias, damas, karalienes, leses, pupitas, chikitas bei karmenitas ir čia nesustosim, nes blizgesio scenoje dar pridės ir Eurovizijos šlovė bei turtai. Visa tai, jeigu kalbame apie pirmąją šio vakaro pusę.