Renginiai

Balandžio 20 d. - Soho Vilnius - Spring It On Saturday

Pavasaris už lango, čia kaip ir akivaizdu, ir jis šiuo kartu nesirenka dienų. Jam puikiai tinka ir penktadienis, bet va žiūrėk ir šeštadienį vis dar pavasaris. O kalbant apie šokius klube, čia jau reiktų nepražiopsoti, nes iš dviejų naktų ši kaip ir paskutinė, tad tektų laukti vėl visą savaitę, o laukti kartais taip ilgu, tad pasirūpinti SMS promo kodu įėjimui kviečiame jau dabar!

Gegužės 17-19 ir 25-26 dienomis - mokymai Kaune

Ar ir tu manai, kad politikoje žmogaus teisėms ir lyčių lygybei nėra skiriama pakankamai dėmesio? O politiniuose sprendimuose trūksta moterų, kurios atstovautų įvairias visuomenės grupes? Jeigu taip – šie VšĮ „Stebėk teises“ mokymai projekte „Femme EMPOWER” kaip tik tau!

Balandžio 19 d. - Soho Vilnius - SOHO 17th B-Day | We Celebrate!

Madonna feat. M.I.A. sudainavo „B-Day Song”, tuo tarpu Lizzo melodija sukosi apie „Birthday Girl”. Selena Gomez ar Destiny’s Child buvo kiek kuklesnės ir tiesiog užtraukė „Birthday” dainą, tuo tarpu Pet Shop Boys „Birthday Boy” turbūt tiktų ir Kalėdoms, o vat Taylor Swift „22” išgirsime dar ne šiemet! Kaip žinia, daug dainų ir visos jos skirtos gimtadieniui, tortadieniui, linksmadieniui!