Pozicija

Lewis Hamiltonas giria Ralfą Schumacherį po to, kai jis atskleidė santykius su vyru

Didžiosios Britanijos Formulės-1 žvaigždė ne kartą reiškė paramą LGBTQ+ bendruomenei. Lewis Hamiltonas ant savo šalmo buvo uždėjęs „Pride“ vėliavą su kuriuo dalyvavo varžybose šalyse, kuriose homoseksualumas yra kriminalizuotas. Ralfui Schumacheriui atskleidus savo santykius su vyru – lenktynininkas suskubo tai pasveikinti.

Europos Komisijos prezidento rinkimai. Ką žada Ursula Von Der Leyen moterims ir LGBTQ+

Šiandien ryte Europos Parlamente kalbą sakė į Europos Komisijos prezidentės poziciją perrinkimo siekianti Ursula Von Der Leyen. Prieš tai ji paskelbė ir savo politines gaires, kuriomis norėtų vadovautis. GayLine.LT apžvelgia ką ji konkrečiai pažadėjo lygybės užtikrinimo srityje.

Kunigas Arūnas Peškaitis gina atvertimo terapiją ir teigia, kad ji padėjo tūkstančiams

Nors ir smerkia homoseksualumo kriminalizavimą bei atvertimo terapiją, kurios metu naudojamas smurtas ir žiaurios praktikos, kunigas A. Peškaitis gina žmonių teisę savanoriškai kreiptis pagalbos norint suvaldyti potraukį savo lyties atstovams. Jo teigimu, neva tokia praktika padėjo tūkstančiams žmonių. GayLine.LT redaktorius Martynas Norbutas sako netikintis stebuklingais receptais, kurie paverčia gėjus heteroseksualiais.

Homoseksualaus skaitytojo laiškas: Būdamas penkerių pastebėjau, kad esu kitoks

Ar homoseksuliais vaikus padaro netinkamas auklėjimas mokykloje ar namuose, nes jam papasakojama apie LGBTQ+ žmones? Pasipiktinęs kovotojų prieš gėjus pareiškimas į GayLine.LT redakciją kreipėsi vyras, kuris papasakojo savo asmeninę istoriją.

Homoseksuali mergina: „Meilė ir supratimas gali nugalėti bet kokius iššūkius“

Koks svarbus šeimos narių palaikymas atrandant save su GayLine.LT redakcija pasidalino viena mūsų skaitytojų. Ji teigia, kad gėjus dėdė suteikė jai milžinišką pagalbą tiek priimant save, tiek atskleidžiant šeimos nariams savo jausmus.

Skaitytojo laiškas: Pasakyti tėvams, kad esu gėjus, buvo vienas sunkiausių dalykų mano gyvenime

Neseniai GayLine.LT redakcija sulaukė netikėto laiško iš vyro, kuris norėjo pasidalinti savo jausmais ir išgyvenimais. Jame atskleidžiama tai, su kuo greičiausiai susiduria daugelis LGBTQ+ žmonių - kai tėvai kuria savo vaikui pasaulį, kuriame jis negali būti atviras.

Psichologų sąjungą ragina uždrausti seksualinės orientacijos keitimo „terapijas“: tai žaloja žmones

Lietuvos psichologų sąjunga (LPS) kreipėsi į Seimo komitetus ir Sveikatos apsaugos ministeriją, ragindama uždrausti seksualinės orientacijos keitimo „terapijas“. Psichologų sąjunga reaguoja į pasipiktinimą sukėlusį interviu, kuriame psichiatras Aleksandras Alekseičikas-Kirinovas homoseksualumą įvardijo „nedasivystimu“ ir bei leido suprasti, kad iki šiol konsultuoja dėl homoseksualumo „gydymo“.

Joe Bidenas per Stonewall 55-ąsias metines: LGBTQ+ bendruomenė „rodė pavyzdį pasauliui“

J. Bidenas ir pirmoji ponia dr. Jill Biden dalyvavo iškilmingame Stounvalio lankytojų centro Manhetene atidaryme, kuris skirtas liudyti apie ilgą kovą už LGBTQ+ teises. Jame pirmoji pora išreiškė paramą LGBTQ+ bendruomenei, bei sakė, kad ji moko ką reiškia kovoti už teisę mylėti.