Sveikata

Šokių konkurse vyrų poroje šokęs John Whaite prabilo apie kovą su bulimija (video)

Šokių konkurso „Strictly Come Dancing“ dalyvis, kuriame John Whaite su savo partneriu pasiekė net finalą, prabilo apie savo kovą su bulimija. Kaip praneša Out, ji ypač paaštrėjo būtent konkurso metu.

Specialistė atsakė, ką daryti, jei sekso metu norisi šlapintis

Noras šlapintis sekso metu yra stebėtinai dažnas reiškinys, rašoma netdoctor.co.uk. Jį patiria net 60 proc. moterų. Tiesa vyrai su šiuo reiškiniu susiduria ypač retai, nes nes vyrams būdingas kitoks įgimtas mechanizmas, neleidžiantis šlapintis erekcijos metu.

Nusilpę vyrų ir moterų dubens dugno raumenys sukelia ne tik skausmą, kenčia ir seksualinis gyvenimas

„Jei čiaudint, kosint, juokiantis ar sporto treniruotės metu pajutote, kad šiek tiek nulašėjo šlapimo, tai gali būti pirmas rimtas požymis, kad reikia stiprinti dubens dugno raumenis“, – teigė kineziterapeutė Ieva Adomėnienė.

Pasak specialistės, dubens raumenų nusilpimas pasireiškia ir vyrams.

Viskas pasibaigia tik prasidėjus? Kelios priemonės prailginti malonumą

"Priešlaikinė ejakuliacija gali būti trunkanti visą gyvenimą, kai sutrikimas pasireiškia nuo pirmųjų lytinių patirčių ir įvyksta beveik kiekvienų santykių metu“, – tvirtina M.Danilevičius. Tokiais atvejais ejakuliacija dažniausiai įvyksta per 30–60 sekundžių po įsiskverbimo.

Šio sutrikimo priežastis gali būti įvairios: skydliaukės ligos, prostatitas, ar tiesiog paciento vartoti tam tikri medikamentai. Tiesa, neretai jis pasireiškia dėl serotonino trūkumo.

Kas yra analinė pienligė arba kandidozė?

Kandidozę, plačiau žinomą kaip pienligę, sukelia Candida grybelis. Ir jis auga ne tik makštyje. Analinė pienligė pasitaiko seksualiai aktyvių gėjų tarpe, kurių imunitetas nusilpęs, rašo hivplusmag. Nors dažnai lengvai gydoma nereceptiniais vaistais, negydoma infekcija gali sukelti rimtesnių sveikatos sutrikimų.

Skelbiama, kad mažiausiai 9 rusų prievartautos moterys pastojo

„Rusijos kareiviai joms pasakė, kad jas prievartaus taip, jog joms nekils noras turėti lytinių santykių nė su vienu vyru, taigi, ir nesusilauks ukrainiečių vaikų“, – sakė Ukrainos ombudsmenė.

Mažiausiai devynios merginos pastojo. Įtariama, kad tokių prievartos atvejų buvo gerokai daugiau - tačiau ne visos moterys praneša apie tai atsakingiems pareigūnams ar sutinka kalbėti.

Pranešama, kad Bučoje penki rusų kareiviai išprievartavo 14-os metų amžiaus mergaitę, kuri pastojo. Taip pat mieste buvo išprievartautas 11-os metų amžiaus berniukas. 

Nauja DNR „iškirpimo“ technologija gali būti kelias į ŽIV gydymą

„Exavir Therapeutics“, biotechnologijų įmonė, užsiimanti kova prieš ŽIV ir kitas virusines infekcijas, neseniai paskelbė novatoriško ir daug žadančio iki klinikinio tyrimo rezultatus, skelbia HIVplusmag. Tai gali būti naujas žingsnis gydymui nuo ŽIV. Unikali technologija leidžia tiesiogine to žodžio prasme pašalinti virusą iš asmens DNR.