+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Sugedus elektrinei masturbacijos priemonei mirė vyras. Medikus nustebino skrodimas

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Sugedus elektrinei masturbacijos priemonei mirė vyras. Medikus nustebino skrodimas

Pen, 06/02/2023 - 18:49
Kategorija:
0 komentarų

Šokiruojantį incidentą žurnale „Legal Medicine“ aprašo gydytojai iš Hradec Králové universitetinės ligoninės. 30 metų čekas vienu metu bandė save patenkinti keliais netipiniais būdais. Vienas jų - kainavo jo gyvybę.

Vyro netradicinius savęs stimuliavimo metodus apėmė „kūno įvyniojimas, analinis mazochizmas, savifetišizmas ir apatinės pilvo dalies stimuliavimas elektriniu masažo prietaisu“.

Remiantis medikų ataskaita, viengungio tėvai suprato, kad kažkas nutiko, kai jų sūnus, gyvenęs tame pačiame bute, neatidarė užrakintų durų. Tėvai beldėsi, bet niekas neatsakė. Jie iškvietė ugniagesius, kurie atidarė duris ir rado jų sūnaus kūną.

Straipsnyje rašoma, kad vyras vilkėjo „moterišką maudymosi kostiumėlį“, o jo apatinės galūnės ir kaklas buvo tvirtai surišti plastikiniais ir tekstiliniais dirželiais. Šalia rastas ir elektrinis masažo prietaisas.

Tyrimas parodė, kad būtent jis sugedo, nudegino vyro penį ir jis mirė nuo „atsitiktinio mirtino elektros smūgio“.

Atliekant skrodimą medikai rado neįtikėtinų daiktų. Vyro žarnyne buvo aptiktas „keistas svetimkūnis“, kurį gydytojai vėliau identifikavo kaip „įmantrų prezervatyvą plastikinėje permatomoje dėžutėje“. Ant jo buvo priklijuota etiketė su aukos vardu.

Pomirtinis zondas taip pat aptiko „stalo teniso kamuoliuką, pritvirtintą prie plastikinio cilindro“, kurį vyras įdėjo į tiesiąją žarną.

Medikai pažymi, kad netradiciniai seksualiniai savęs tenkinimo metodai gali vesti prie skaudžių pasekmių. Vienas dažniausiai pasitaikančių atvejų yra vyrų bandymai įstumti tam tikrus daiktus į šlapkę.