Pramogos

Birželio 3 d. - Soho Vilnius - SoHot Summer Special

Ypatingas klubo rezidento DJ Prabanga pasirodymas šį kartą džiugins visus pasirinkusius švęsti šeštadienį. Tarp kitko, taip turbūt ir nepaklausėme – esi „Friday Person“ ar „Saturday Person“? Gali būti ir taip, kad renkiesi abi dienas, o gal visgi kuri iš jų tau yra labiau Special?

PAMATYK. „Dramatica – 1st Year Anniversary“ akimirkos

Taip, jau praėjo metai, kai Lietuvos padangę sudrebino nepakartojamas reiškinys - Dramatica Soho klube. Per metus žiūrovai galėjo išvysti įspūdingą kiekį Drag karalienių pasirodymų, pamatyti įvairius kostiumus, susipažinti su išskirtiniais personažais. Dalinamės pastarojo renginio akimirkomis.

Rihannos įkurtas apatinio trikotažo prekės ženklas „Savage X Fenty“ pristatė Pride skirtą kolekciją (foto)

Popmuzikos žvaigždės įkurtas prekės ženklas pasididžiavimo mėnesiui sukūrė naują kolekciją „I Dare Hue“. Joje reiškiamas dėmesys LGBTQ+ bendruomenei, rodomi įvairių kūno sudėjimų žmonės. Taip pat kolekciją pristato žmonės su negalia.

15 jausmingų ir intymių Dani Torrent paveikslų iliustruojančių gėjų santykius

Dani Torrent – diplomuotas vaizduojamojo meno ir meno istorijos menininkas. Jis iliustravo įvairias knygas, taip pat dalyvavo ne vienoje parodoje. Jo darbuose dėmesys telkiamas į kūną. GayLine.LT dalinasi menininko darbais.