Pramogos

Jennifer Coolidge sako, kad legendinis vaidmuo filme padėjo jai pasimylėti su „200 žmonių“

Jennifer Coolidge suvaidino nemažai įsimintinų vaidmenų, tačiau atrodo, kad vienas padėjo paįvairinti jos seksualinį gyvenimą. Interviu leidiniui „Variety“ aktorė atskleidė, kad 1999 m. Stifler mamos vaidmuo seksualioje komedijoje „Amerikietiškas pyragas“ turėjo pridėtinę vertę.

Unikalūs vyrų portretai prikaustė pasaulio dėmesį (foto)

Kaip mus veikia laikas? Į šį klausimą atsako unikalus Dougo Inglisho projektas - fotografijų serija pavadinta „Tuomet ir Dabar“. Joje menininkas atkuria prieš dvidešimt metų darytus modelių portretus. Fotografijos sugretinamos ir sukuriama unikali istorija, kuri pasakoja apie kiekvieną portretuose esantį žmogų.

Pasidairykime - „Meškų“ sąskrydžio Provincetown akimirkos (foto)

Įvairių formų ir dydžių „meškinai“ ir „meškiukai“ sulėkė į Provincetown - Masačusetso valstiją. Liepos viduryje jie šventė Meškų savaitę. O ji buvo kupina renginių. Čia vyko ir Ugniagesių balius ir baseino vakarėlis, įvairūs klubai rengė savo programas.

Intagram vyrukai - susipažinkime, Dennis Jack Boeer (foto)

Akims paganyti - pristatome Dennis Jack Boeer. Jis yra socialinių tinklų nuomonės formuotojas, modelis, turi inžinerijos išsilavinimą ir žino, kaip tinkamai atkreipti dėmesį į save. Tai įrodo ir beveik 330 tūkstančių sekėjų minia jo Instagram paskyroje.

Intagram vyrukai - susipažinkime, Christian Van Rooyen (foto)

Pasisveikinkite su Christian, gydytoju ir modeliu, kuris gyvena Khayelitsha mieste, Keiptaune Pietų Afrikoje. Neturime daug informacijos apie šį žavų vyrą. Tiesa jo nuotraukos, kuriose jis dažnai be marškinėlių, sukrovė beveik 150 tūkstančių sekėjų Instagram socialiniame tinkle.