Užsienyje

Ko verti Kataro pažadai? Trys FIFA patvirtinti viešbučiai Katare atsisakė priimti homoseksualius lankytojus

LGBTQ+ bendruomenė neslėpė susirūpinimo, kai FIFA nusprendė paskirti pasaulio futbolo čempionato organizavimo teises Kataruim rašo sportas.lt. Ypač žinant homofobines valdžios nuotaikas ir veiksmus tiesiogiai nukreiptus prieš LGBTQ+ asmenis. Neseniai Kataro atstovai teigė atimsiantys vaivorykštės vėliavas iš sirgalių dėl jų paties saugumo, o švedų ir norvegų žurnalistų atliktas eksperimentas įrodo, kad net pažadai dėl LGBTQ+ žmonių apgyvendinimo nebus ištesėti.

Rusų karių žiaurumas neturi ribų - mamos akivaizdoje išprievartavo 11-metį

Savo pasisakymo metu E. Džiaparova prieš vaizdo kamerą iškėlė piešinį su juodomis linijomis. Jį, pasak jos, nupiešė 11 metų berniukas, kuris buvo išprievartautas motinos akivaizdoje. Pasak jos berniukas per daug traumuotas, kad galėtų kalbėti.

Po šios istorijos paviešinimo Jungtinės Karalystės atstovybė Jungtinėse Tautose paskelbė raginimą kuo greičiau pradėti naują tyrimą dėl Rusijos organizuotų žmogaus teisių pažeidimų.

Abortus įteisinantis įstatymas JAV Senate patyrė fiasko

JAV Senatas nepriėmė įstatymo projekto, kuriuo būtų išsaugota galimybė atlikti abortus. Demokratų pasiūlytas Moterų sveikatos apsaugos įstatymo projektas trečiadienį buvo atmestas 49 politikui balsavus už ir 51 - prieš. Respublikonai vieningai nepalaikė projekto.

Nuo lapkričio Tokijuje bus pripažįstamos tos pačios lyties asmenų partnerystės

Tokijas prieš priimdamas sprendimą konsultavosi su gyventojais, ir po apklausų nusprendė žengti svarbų žingsnį. Spalio mėnesį miesto atsakingos tarnybos jau priims prašymus partnerystei sudaryti, o lapkritį jau bus išduodami tai liudijantys dokumentai. Miesto atstovai pranešė, kad šiuo metu galvojama apie papildomų paslaugų paketą tokioms poroms, kurios iki šiol buvo teikiamos tik susituokusioms poroms.

Briuselyje startavo #ShareTheColor kampanija. Lietuvoje tai būtų bomba (video)

Equal.brussels komanda, kuri įgyvendina lygių galimybių valstybės sekretoriaus politiką Briuselio sostinės regione, startavo su nauja viešinimo kampanija. Jos tikslas - paskatinti Briuselio gyventojus tapti LGBTQIA+ žmonių sąjungininkais.

Teismas nusprendė leisti trans vaikinui naudotis berniukų tualetu

Kartais sunku sveiku protu suvokti ką tenka iškęsti trans žmonėms. Jungtinėse Amerikos Valstijose tenka bylinėtis net dėl teisės patekti į tualetą. Metroweekly praneša, kad visiškai neseniai JAV apygardos teisėja Tanya Walton Pratt priėmė sprendimą, kad Indianos mokykla negali drausti trans septintokui patekti į berniukų tualetą.

Vienintelio pasaulyje atviro gėjaus princo gyvenimas: nuo elektrošoko iki kovos už LGBTQ+ teises

„Jie neturėjo nė menkiausio supratimo, kad nėra jokio ryšio tarp auklėjimo ir seksualinės orientacijos“, – sakė princas per interviu „Insider“. Dar daugiau, po 2002 metais jo atsiskleidimo šeimos nariams, jie nusprendė princą "išgydyti".

Abortų įteisinimo panaikinimas: aistros ne tik JAV, bet ir Europoje

Jei jums atrodo, kad prieš abortus nusitiekusių politikų planai siekia tik Jungtines Amerikos Valstijas - reikėtų permastyti viską iš naujo. GayLine.LT aiškinasi kaip atsitiko, kad nuo 1973 m. priimtas sprendimas įteisinantis abortus JAV staiga gali būti atšauktas ir kokios to pasekmės Europai.