Praverkime spintą

Masturbacija. Kaip dažnai masturbuojamės ir kodėl moterys tai daro rečiau?

Didžioji dalis paauglių ir suaugusiųjų masturbuojasi – ir tai nėra paslaptis. Tiesa, tyrimai rodo, kad moterys tai daro rečiau. Kodėl taip yra, iš kur kyla neigiamos nuostatos apie masturbaciją, kaip tai daryti? - nagrinėja GayLine.LT.

Štai šalys, kuriose tos pačios lyties asmenų santuokos yra legalios

Daugelis heteroseksualių porų net neįsivaizduoja, ar nenori to daryti, kokių dalykų neturi LGBTQ+ bendruomenės atstovai. Santuoka yra viena iš jų. Santuoka leidžia būti pripažintiems valstybės ir kartu įsipareigoti šeimą sudarantiems žmonėms rūpintis vienas kitu. Nyderlandai santuokos lygybę nepriklausomai nuo lyties įteisino 2021 metais. GayLine.LT apžvelgia kiek pasistūmėjome į priekį.

3 dalykai, dėl kurių neramu ką tik atsiskleidusiam LGBTQ+ žmogui

LGBTQ+ žmonių prisipažinimas dėl savo seksualinės orientacijos dažnai nėra paprastas veiksmas. Žengė šį žingsnį žmonės yra ypatingai jautrūs aplinkinių reakcijoms, todėl čia pateikiame kelis aspektus dėl kurių LGBTQ+ žmonės nerimauja. Žinodami tai - galėsite geriau atliepti minėtų žmonių lūkesčius ir padėti jiems pasijausti stipresniais.

3 dalykai, kurių neturėtumėte klausti žmogaus, kuris ką tik atskleidė priklausantis LGBTQ+ bendruomenei

Atsiskleidimas nėra paprastas žingsnis. Paprastai jam ilgai ruošiamasi ir neretai prireikia nemažai drąsos. Jei būtent tu esi tas žmogus, kuriam kažkas prisipažino priklausantis LGBTQ+ bendruomenei - pirmiausia tai reiškia, kad šis žmogus tavimi pasitiki. Čia tik keli patarimai, kaip nesugriauti šio pasitikėjimo.