10 patarimų nusprendus pirmą kartą susitikti gyvai

Skaitymo laikas
2 minutes
Perskaityta

10 patarimų nusprendus pirmą kartą susitikti gyvai

Št, 01/13/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Šias laikas flirtas daugiausia vyksta internetinėje erdvėje. Vis dėlto, kiekvienam pasitaiko situacijų kai susitinkate su juo gyvai – ar bare, restorane, o gal tiesiog draugų surengtame vakarėlyje. Čia pateikiame patarimus tiems, kuriems flirtuoti realiame gyvenime nėra taip jau paprasta.

Flirtuoti gyvai paprastai yra kiek sudėtingiau nei susirašinėti interneto pagalba. Tai natūralu, nes prieš mus yra gyvas žmogus, kuriam mes norime patikti – ir čia nėra tiek laiko pagalvoti ką atsakyti, be to neįmanoma paslėpti tikrų savo emocijų ir reakcijų. Štai keli mūsų patarimai, kurie turėtų padėti procesą padaryti lengvesniu.

  • Praktika prieš veidrodį

Jei nepasitikite savimi, pabandykite pabendrauti priešais veidrodį. Taip, iš pradžių tai atrodys keistai, bet galiausiai jums tikrai pavyks. Stebėkite save kaip jūs atrodote, ką daro jūsų rankos, kaip elgiasi kūnas. Tai leis jums įnešti tam tikras korekcijas, o vėliau sukurti įspūdį, kurį norite padaryti kitam.

  • Pokalbis su draugu

Jei turite artimą draugą – paprašykite jo pagalbos. Tiesiog įsivaizduokite, kad esate viešoje vietoje su kažkuo, kas jums patinka ir suvaidinkite paprastą pokalbį. Paklauskite savo draugo ką jis pastebėjo, koks buvo jo įspūdis.

  • Šypsena

Atminkite, kad šypsena yra dalis jūsų sėkmės. Žinoma, neturite šypsotis, kai jis jums pasakos apie neseniai įvykusią nelaimę. Kitais atvejais – ji pralauš ledus, leis užpildyti pauzes ir kurs malonaus žmogaus įspūdį.

  • Laikysena

Nemažai informacijos apie kitą asmenį mes gauname iš jo gestų ir kūno kalbos. Nesikūprinkite, nekryžiuokite rankų ant krūtinės – kalbėdami naudokite bent minimalius rankų judesius, atpalaiduokite savo kūną. Tai kitam siūs signalą, kad jūs norite būti su juo, leisti laiką ir mėgaujatės akimirkomis būnant kartu.

  • Drabužiai

Jei einate į pasimatymą, ar žinote, kad tam tikroje vietoje gali megztis pažintys, rinkitės patogius drabužius. Gražu ir patogu ne visuomet yra tas pats. Bet jei drabužiai ar avalynė bus nepatogi – jūsų dėmesys vis nukryps būtent į tai ir jūs pamesite ryšį su savo pašnekovu. Todėl geriau jau paprastesnė apranga, bet patogi ir nekelianti problemų.

  • Tema

Pirmam pasimatymui nesirinkite sudėtingų temų – na nebent jūs susitikote matematikos olimpiadoje. Patariame visuomet turėti kelias temas kišenėje, kuriomis jums paprasta būtų kalbėtis. Tai gali būti bet kas – jūsų hobis, neseniai matytas filmas, ar šiaip – nuotaikingas nutikimas iš jūsų gyvenimo.

  • Klausimai

Pritrūkote žodžių, nežinote ką pasakyti – tai imkite ir paklauskite jo ko nors. Klausimai yra natūralaus bendravimo dalis. Jie rodo, kad jums įdomus jūsų pašnekovas, jo nuomonė, patirtys. Kartu tai leidžia atrasti naujas temas.

  • Akių kontaktas

Jei jau norite padaryti įspūdį – tai ir skirkite visą savo dėmesį tam žmogui. Žiūrėkite į jį, jo akis, veidą. Užmirškite, kad turite mobilų telefoną ar išmanųjį laikrodį. Tam šiuo metu ne laikas.

  • Nepersistenkite

Kai labai ko nors nori – tai dažnai bandai parodyti visus savo privalumus. Bet iš tiesų – tai neveikia. Tiesiog jam jūsų per labai trumpą laiką bus „per daug“. Todėl stenkitės būti savimi, neužverskite jo informacija. Tai tik pirmasis jūsų pokalbis – gal jis taps jūsų gyvenimo meile ir jūs turėsite dar daug metų vienas kitam papasakoti viską apie save.

  • Pasitikėjimas

Pirmiausia – didžiausias savęs kritikas esate jūs pats. Ne kiti, ne aplinkiniai. Todėl pasitikėkite savimi. Juk pasaulis nežlugs, jei šis flirtas jums nepavyks. Bus dar tų pažinčių. Taigi, tikėkite savimi, vertinkite save ir leiskitės į nuotykį.