+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Ne tik penis. 9 jautrios vyro kūno vietos

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Ne tik penis. 9 jautrios vyro kūno vietos

Št, 04/08/2023 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Kai kas galvoja, kad bene vienintelė jautri vyro vieta yra penis. Iš tiesų vyro kūne yra keletas erogeninių zonų.

Kiekvieno vyro kūnas yra unikalus, todėl jautrios zonos irgi gali būti skirtingos. Čia išvardijame kelias jų, kurias reikėtų patikrinti, norint suteikti partneriui maksimalų malonumą.

Théo rql

Nuotr. Théo rql

  • Kaklas

Prisilietimai pirštų galais ar lūpomis prie kaklo gali būti iš ties malonūs. Pabandykite švelniai brūkštelti pirštas per jį, ar bučiuojantis į lupas pereiti prie bučinių ant kaklo. Kai kuriems vyrams tai ypač jautri vieta, kuri sukelia šiurpuliukus.

Diego Lozano

Nuotr. Diego Lozano

  • Stuburo linija

Čia gausu nervinių galūnių. Todėl švelnus nugaros, ypač stuburo linijos glostymas, nemažai daliai vyrų sukelia malonius jausmus.

Pėdos

  • Pėdos apačia

Pėdos apačioje, dar nepasiekus kulno dalies yra vieta, kurios paspaudimai padeda atsipalaiduoti. Jei jam bet koks prisilietimas prie pėdos nesukelia kutenimo – tai puiki vieta padėti partneriui pasijausti geriau.

Norbert Buduczki

Nuotr. Norbert Buduczki 

  • Speneliai

Ne visiems vyrams, bet nemažai daliai jų – tai viena iš jautriausių kūno vietų. Spenelių stimuliacija liežuviu, ar pirštų galais kai kuriems vyrams yra pakankamas akstinas sukelti erekciją.

christian buehner

Nuotr. christian buehner

  • Šonkauliai

Jei jau stimuliuojate spenelius – čia pat yra dar viena jautri vieta – krūtinės šonuose esanti šonkaulių dalis. Čia irgi gausu nervinių galūnių ir malonus brūkštelėjimas pirštų galiukais turėtų būti labai malonus.

Vincent Rivaud

Nuotr. Vincent Rivaud

  • Vidinė šlaunų dalis

Kojų vidinė pusė tikrai yra jautri. Beje, šią vietą galite pasitelkti kai norite atitolinti perėjimą prie penio. Jam tikrai bus malonu laukti.

Ketut Subiyanto

Nuotr. Ketut Subiyanto

  • Ausies spenelis

Pabandykite jį pabučiuoti, palaižyti, paglostyti preliudijos metu. Stebėkite jo reakciją. Jei jam tai patiks – tikrai apstebėsite.

christian buehner

Nuotr. christian buehner 

  • Pažastys

Kai kurie žmonės tai gali erzinti, kitiems tai yra šlykštu, tačiau kai kuriems vyrams lyžtelti per pažastį neatrodo kažkas keisto. Pažastys taip pat yra jautri kūno dalis.

 Deon Black

Nuotr.  Deon Black

  • Kapšelių apačia

Reikia pažymėti, kad užpakalinė ir apatinė „kiaušiukų“ pusė yra labai labai jautri. Jos laižymas, prisilietimai nemažai daliai vyrų sukelia malonius pojūčius. Norite su partneriu pažaisti – po jo ejakuliacijos pirštų lapais perbraukite per jo kapšelius. Patys pamatysite kokia bus reakcija.