„Airbnb“ suspendavo nuomas iš potencialiai homofobiško buto šeimininko

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

„Airbnb“ suspendavo nuomas iš potencialiai homofobiško buto šeimininko

Št, 01/14/2023 - 17:00
Kategorija:
0 komentarų

„Airbnb“ tiria situaciją, kuomet vieno buto šeimininkas išsiuntė nederamą žinutę tos pačios lyties porai. Platforma nusprendė iššaldyti galimybę nuomotis iš šio žmogaus iki tol, kol išsiaiškins daugiau detalių.

Curtis Kimberlin Jaunesnysis ir jo partneris Jonathan norėjo užsisakyti kambarį Dalase, Teksase. Pora išsirinko vietą, kur norėtų apsistoti. Tuomet Jonathan savininkui parašė išsamią žinutę apie savo planus, kad jis žinotų ko tikėtis iš svečių.

„Su partneriu atskrisime į miestą savaitgalio vestuvėms ir labai džiaugiamės. Tai bus pirmas kartas Teksase, o mano partneris yra iš Dalaso, todėl jis man viską aprodys (...). Ketvirtadienį mes nusileisime Lovefield 19 val. ir tuomet vyksime į vietą. Didžiąją penktadienį dalį mes nebūsime namie ir pažindinsimės su apylinkėmis, o Šeštadienio vakarą ir naktį dalyvausime vestuvėse. Duokite žinoti, jei turite kokių klausimų“, - rašė vyras.

Šeimininko atsakymas buvo trumpas: „Taigi aš priimsiu du vyrus, kurie miega kartu... ar ne?“. Po to jis pats atšaukė užsakymą.

Pora pranešė apie incidentą nuomos platformai. „Airbnb“ ėmėsi tyrimo.

„Diskriminacijai dėl seksualinės orientacijos Airbnb nėra vietos, o pranešimus apie mūsų nediskriminavimo politikos pažeidimus vertiname labai rimtai“, – sakė įmonės atstovas. - „Suspendavome šį nuomotoją ir jo priegą platformoje, kol tai ištirsime, ir susisiekėme su svečiais, kad pasiūlytume savo paramą“.

Pastaraisiais metais „Airbnb“ taiko griežtas nediskriminavimo taisykles ir prieš naudojantis šia platforma visi vartotojai turi pažymėti, kad su jomis sutinka.