gėjai

Policija panaudojo jėgą. Turkijos universitete LGBTQ+ eitynės baigėsi suėmimais (video)

Boğaziçi universitete vykusios LGBTQ+ eitynės buvo nutrauktos nutraukė, o riaušių policija suėmė dešimtis studentų, praneša PinkNews. LGBTQ+ žmonės Turkijoje patiria vis didesnį persekiojimą.

Jungtinėje Karalystėje plinta beždžionių raupai

Trečiadienį Jungtinės Karalystės sveikatos apsaugos agentūra pranešė, kad Anglijoje buvo nustatyti dar du nauji beždžionių raupų užsikrėtimo atvejai. Pieš tai buvo užsikrėtę dar septyni žmonės. Virusas paprastai perduodamas per kontaktą su užsikrėtusiais gyvūnais, sukėlėjo plitimas tarp žmonių yra ribotas, retais atvejais mirtinas.

Vienintelio pasaulyje atviro gėjaus princo gyvenimas: nuo elektrošoko iki kovos už LGBTQ+ teises

„Jie neturėjo nė menkiausio supratimo, kad nėra jokio ryšio tarp auklėjimo ir seksualinės orientacijos“, – sakė princas per interviu „Insider“. Dar daugiau, po 2002 metais jo atsiskleidimo šeimos nariams, jie nusprendė princą "išgydyti".

Ivan: partnerystės įstatymas - kelias į kokybiškus santykius

Pasak jo, viešojoje erdvėje pilna stereotipų apie tos pačios lyties poras ir šeimas. Dėl visuomenės spaudimo - daugelis žmonių bijo prisipažinti apie savo seksualinę orientaciją aplinkiniams ir stereotipai toliau negriaunami ten, kur neretai jie galėtų subliūkšti. Taigi, sukuriamas užburtas ratas ir padėtis nesikeičia.

„Jei bus priimtas Partnerystės įstatymas, bus žengtas žingsnis mūsų visų gerovės link: LGBT+ žmonės laisviau galės gyventi, kurti tvarius ir sveikus santykius. Nuo to geriau bus visiems“, – įsitikinęs pašnekovas.

Biseksualus supermenas paskatino vyrą imtis grasinimų mirtimi. FTB atlieka tyrimą

Kaskart, kai pasklinda žinia apie LGBTQ+ personažus populiarioje kultūroje, neišvengiamai pabunda ir tie, kurie pilni neapykantos ir homofobijos. Komiksų kompanijai „DC Comics“ ir komiksų rašytojui išsiųsti grasinimai paskatino atsakingas tarnybas imtis tyrimo.

Įkalinta gauja, kuri viliojo vedusius vyrus, įrašinėjo jų sekso scenas ir prievartavo pinigus

Trys vyrai sulaukė įkalinimo bausmės dėl to, kad iš vedusių vyrų išviliojo tūkstančius, praneša PinkNews. Naudodamiesi pažinčių portalais ir „Grindr“ jie įviliodavo vyrus į spąstus. Kamar Ilyas mylėdavosi su jais, o kiti tuo metu filmuodavo. Po to pasipildavo garsinimai medžiagą paviešinti šių vyrų žmonoms.