+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

5 populiariausios viešos vietos, kuriose gėjai ieško intymių santykių

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

5 populiariausios viešos vietos, kuriose gėjai ieško intymių santykių

Ant, 12/26/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Daugelyje šalių vietos, kuriose gėjai ir biseksualūs vyrai ieško pramogų yra ganėtinai panašios. GayLine.LT redakcija pabandė jas visas susisteminti.

Nepriklausomai nuo to, ar seksas tarp vyrų yra legalus, ar kriminalizuotas – daugelyje valstybių lytinių santykių ieškantys vyrai renkasi būriuotis panašiose vietose. Tiesa, ten kur negresia baudos – tai daroma atviriau, o štai kitose šalyse renkamasi uždaresnes, nuošalesnes vietas.

Būtina pastebėti, kad ne visose vietose yra saugu. Homofobiškai nusiteikę žmonės taip pat lengvai gali rasti gėjų ir biseksualių vyrų susibūrimo vietas. Taigi, tokios paieškos dažnai yra susijusios ir su rizika – jei ne patirti fizinį smurtą, tai bent būti apiplėštu. GayLine.LT redakcija rekomenduoja visuomet pasidomėti apie konkrečią vietą detaliau, taip pat konkrečioje šalyje galiojančius įstatymus ir nerizikuoti be reikalo.

Taigi, pateikiame jums viešų vietų penketuką, kur dažniausiai vyksta veiksmas:

  • Klubai

Nereikia eiti į gėjų klubą, kad surastum vyrą, kuris norėtų su tavimi užsiimti lytiniais santykiais. Daugelyje šalių net ir LGBTQ+ draugiškuose klubuose galima surasti įvairių pramogų.

  • Sporto klubas

Sporto klubuose tikrai yra nemažai LGBTQ+ žmonių. Po sunkaus darbo prie štangos visi keliauja į dušus, atsipalaiduoja. Ir šis atsipalaidavimas suvokiamas labai įvairiai.

  • Viešieji tualetai

Daugelyje šalių viešieji tualetai, nesvarbu kur jie būtų – ar tiesiog visuomeniniame pastate, ar oro uoste – neretai tampa vieta, kur vyksta ir kiti reikalai. Tam tikrose miestuose šie tualetai net yra sužymėti ir visi lankytojai iš anksto žino ko jie ten eina.

  • Pirtys

Net jei tai nėra gėjų pirtis, daugelyje šalių ieškantiems pramogų rekomenduojama jas aplankyti. Nes būtent čia vyksta ir pramogos.

  • Parkai

Daugelyje didžiųjų miestų vyrų paieškos vyksta būtent parkuose. Ši tradicija jau skaičiuoja šimtmečius. Vienas seniausių tokių parkų yra Briuselyje – šalia karalių rūmų. Čia iki šiol naktimis vyrai ieško greito sekso. Net ir šalyse, kur homoseksualūs santykiai draudžiami – dažnai susitinkama būtent parkuose.