biseksualumas

Austrija leido gėjams tapti kraujo donorais

„Jei kas nors nori padėti ir tapti donoru, nėra jokios priežasties, kodėl jam turėtų būti trukdoma tai daryti dėl jo seksualinės orientacijos ar lytinės tapatybės“, – pareiškime cituojamas sveikatos apsaugos ministras Johannesas Rauchas.

Austrijoje buvo draudžiama tapti kraujo donorais visiems, kurie per pastaruosius 12 mėnesių turėjo „rizikingų lytinių santykių“. Kraujo donorystės taisyklės įsigalios šią vasarą.

Pamačius naujojo filmo apie Torą anonsą - gerbėjų klausimai ar jis biseksualus?

Liepos 8 d. Europos kino ekranuose startuos naujausias Marvel filmas „Toras: meilė ir griausmas“ (angl. „Thor: Love and Thunder“). Naujausias filmo anonsas pakurstė kalbas, kad galbūt Toras yra biseksualus.

Biseksualus supermenas paskatino vyrą imtis grasinimų mirtimi. FTB atlieka tyrimą

Kaskart, kai pasklinda žinia apie LGBTQ+ personažus populiarioje kultūroje, neišvengiamai pabunda ir tie, kurie pilni neapykantos ir homofobijos. Komiksų kompanijai „DC Comics“ ir komiksų rašytojui išsiųsti grasinimai paskatino atsakingas tarnybas imtis tyrimo.

Žudikai, kurie kankino ir nužudė gydytoją per žiaurų homofobinį išpuolį, nuteisti

Du vyrai ir paauglė buvo įkalinti už psichiatro daktaro Gary Jenkins nužudymą Kardifo parke, Jungtinėje Karalystėje, rašo PinkNews. Ankstų 2021 m. liepos 20 d. rytą trijulė parke žiauriai sumušė ir paliko mirti biseksualų gydytoją. Po 16 dienų 54 metų dviejų vaikų tėvas, kuris patyrė sunkią smegenų traumą, mirė.

Biseksuali greitojo čiuožimo sportininė Pekine iškovojo auksą

Ji pasiekė olimpinį rekordą – distanciją įveikusi per 1 minutę ir 53,28 sekundės.

„Tai tikrai sunku apibūdinti“, – I. Wüst po įvykio citavo Yahoo. - „Daug emocijų, ypač gerų. Aš to dar nesuvokiu. Iš tikrųjų tai beprotiška".

Aktorė Elžbieta Latėnaitė – apie atsiskleidimą, šeimą ir homofobiją

Po tokio viešo atsiskleidimo, tikina Elžbieta, atėjo palengvėjimas, išsilaisvinimas ir pasididžiavimas. Žurnalui "Žmonės", ji sako sulaukusi labai daug palaikymo. Jis atėjo ir iš mamos, ir iš dukros. Pastarosios reakcija buvusi labai paprasta: „Viskas gerai.“ O iš mamos išgirdo, kad myli ją tokią, kokia yra, priima absoliučiai viską ir jai svarbiausia, kad dukrai būtų gerai. „Artimo žmogaus palaikymas užaugina sparnus. Be galo sustiprina“, – sako Elžbieta.

Sukrečiantys interviu: LGBTQ+ žmonės prievartaujami net artimųjų, susiduria su žiauriu smurtu

Neseniai paskelbtoje dviejų žmogaus teisių organizacijų ataskaitose įspėjama apie sunkią LGBTQ+ žmonių padėtį Afganistane. Čia jie dažnai susiduria su grasinimais smurtu prieš juos ar jų šeimas, yra žaginami, kankinami ar šantažuojami. Padėtis „dramatiškai pablogėjo“ Talibanui perėmus valdžią.