+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Užvirė diskusijos: ar aktyvams dera nešioti Jockstrap?

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Užvirė diskusijos: ar aktyvams dera nešioti Jockstrap?

Sek, 10/29/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Socialiniame tinke X įsiplieskė aktyvi diskusija ar turėtų aktyvią rolę užimantys gėjai dėvėti jockstrap tipo apatinius. Argumentai pasipylė įvairiausi. GayLine.LT atliko trumpą jų apžvalgą.

Debatai kilo po to, kai vienas iš socialinio tinklo vartotojų @halloimgreg uždavė paprastą klausimą - kodėl aktyvai dėvi minėto tipo apatinius?

Būtina pabrėžti, kad stereotipiškai Jockstrap priskiriami pasyvią poziciją sekse užimantiems gėjams ir biseksualiems vyrams. Tai daroma todėl, kad šie apatiniai išryškina sėdmenis ir uždengia penį. Tačiau realybėje, šiuos apatinius dėvi visi, net retkarčiais ir heteroseksualūs vyrai.

Diskusijai įsisiūbavus, kai kurie socialinių tinklų vartotojai teigė, kad jockstrap populiarūs alfa patinų gretose, kurie nori parodyti savo kūno privalumus. Kiti teigė, kad nepaisant savo rolės sekso metu - šie apatiniai jiems yra patogiausi.

Kiti vartotojai pridūrė, kad būtų nesąžininga žmonėms drausti nešioti tai, ką jie nori. Be to, tokie apatiniai yra labai seksualūs.

Tiesa, buvo ir tokių, kurie priešinosi minčiai, kad tokius apatinius turėtų gali dėvėti ir aktyvai. Tokių vyrų buvo tik keli, tačiau jie pabrėžė, kad aktyvai su šiais apatiniais siunčia neteisingus signalus.

Vis dėlto, dažniausias atsakymas buvo panašus į tą, kurį pateikė @RickiFake02 : „Nes AŠ NORIU ir tavo stereotipai negali manęs sustabdyti“.