+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Auskarai ant penio. Ką vertėtų žinoti prieš pasiryžtant tai daryti?

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Auskarai ant penio. Ką vertėtų žinoti prieš pasiryžtant tai daryti?

Pen, 01/06/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Penio papuošalai yra pakankamai plačiai paplitę. Nors apibendrintai jie vadinami auskarais – tiesa ta, kad tam tikrą papuošalą galima įverti labai skirtingose penio vietose. O ir intervencijos pasekmės gali būti įvairios – nuo malonių, iki rizikingų.

Auskarai veriami tiek apyvarpėje, tiek galvutėje ar pačiame penio kūne. Kiekviena vieta turi skirtingą poveikį. Auskarų vėrimas į penio galvutę ar kūną masturbacijos ir oralinio ar įsiskverbimo metu padidina malonumą. Tai taip pat turi poveikį partneriui/ei – nes tam tikri auskarai geba stimuliuoti nervines galūnes.

Tiesa, papuošalai tam tikrose penio vietose gali turėti įtakos gebėjimui šlapintis ar naudoti prezervatyvus – ypač kai veriama ant paties penio kūno, ar per šlaplę. Todėl prieš atliekant tokią procedūrą – reikėtų gerai pagalvoti apie ateitį.

Peniai

Design by Brittany England

Apsispręsti turėtų padėti ir auskarų vėrimo specialistas/ė. Galima riktis ir skirtingų formų žiedus: apvalius, tiesius ir pan. Papuošalai gaminami ir iš skirtingų medžiagų: titano, plastiko, aukso, platinos ir t.t. Nepamirškite įsitikinti kaip jūsų kūnas reaguoja į tam tikrą medžiagą, ar nepasireiškia tinimas, niežėjimas ir alergija.

Gera naujiena ta, jog auskarų vėrimas neturi įtakos jūsų vaisingumui.

Priklausomai nuo penio vietos veriant žiedą priklausys ir skausmo lygis. Pavyzdžiui penio galvoje yra labai daug nervinių galūnių, todėl žiedus verti joje pasiryžtama gerokai rečiau.

Auskarai ne tik turi estetinę funkciją ar didina malonumą sekso metu, tačiau ir sukelia tam tikrų rizikų. Jie gali sužaloti partnerio/ės analinę angą ar vaginą, padidėja šlapimo takų infekcijos rizika. Pats vėrimas gali sukelti infekciją, jūsų kūnas gali atmesti  žiedą – todėl galimi uždegimai, infekcijos.

Varpos auskaro vėrimo vieta paprastai užgyja per tris mėnesius. Tiesa, jums teks laikytis priežiūros taisyklių. Kitu atveju gijimas gali užsitęsti.

Pirmosiomis dienomis greičiausiai patirsite tam tikrą skausmą, kuris po savaitės pereis į patinimą ir nestiprų maudimą. Pastebėjus geltonus ar žalsvos spalvos pūlius, pasireiškus karščiavimui ar negalint net prisiliesti prie degantį pojūtį keliančios odos – būtina kuo skubiau kreiptis medicininės pagalbos.

Žaizdai gyjant jums reikės ją perrišti. Nepamirškite prieš keičiant tvarstį nusiplausti rankas su muilu. Teks plauti ir vėrimo vietą, nusausinti žaizdą švariu popieriniu rankšluosčiu. Varpos nebus galima šlapinti prausiantis duše, atsargiai vilktis drabužius, kad neužkliudyti žaizdos. Rekomenduojama neišsegti auskaro tol, kol žaizda visiškai neužgis.

Kol patinimas ir skausmas nepraeis, jums teks pamišti apie seksą. Taip pat nealėsite dėvėti aptemtų apatinių ir drabužių, sportuoti.

Žaizdai užgijus, teks nuolatos plauti patį auskarą. Jei auskaro nebenorite nešioti – išverkite jį ir leiskite skylutei visiškai užsitraukti.

Jei nerimaujate, kaip jūsų kūnas gali reaguoti į varpos auskarą, pasitarkite su gydytoju ar kitu sveikatos priežiūros paslaugų teikėju. Taip pat nebandykite auskaro vertis patys. Tai turi atlikti specialistas.