seksas

Keliose sekso scenose suaugusiųjų filmų žvaigždė Austin Wolf nusifilmavo per vieną dieną?

Austin Wolfyra yra viena labiausiai atpažįstamų suaugusiųjų pramogų industrijos žvaigždžių. Jis neseniai dalyvavo ir „Collab Week“ šventėje Puerto Valjartoje, Meksikoje bei filmavosi su kitais gėjams skirtų filmų aktoriais. Pride atskleidžia keliose scenose per vieną dieną jam pavyko nusifilmuoti.

10 blogiausių vaikinų, kuriuos galima sutikti pažinčių programėlėse

„Grindr“, „Gayromeo“, „Scruff“ - būtų galima vardinti ir vardinti įvairias programėles, kuriose homoseksualūs ir biseksualūs vyrai ieško pažinčių. Nepriklausomai nuo to, kokią programėlę naudojame - greičiausiai vis tiek sutiksime tokio paties tipo vaikinus - ypač kai kalbame apie blogus variantus.

Kaip žinoti ar esate homoseksualus, heteroseksualus, o gal per vidurį?

Suvokti ir pripažinti savo seksualinę orientaciją ne visuomet yra paprasta. Juo labiau, kad didžioji dalis visuomenės tikisi, jog būsite heteroseksualus žmogus. Nepaisant to, vienintelis kas iš tiesų gali pasakyti kokia yra jūsų orientacija esi tik tu.

Italijoje sekso skandalas. Konservatyvios premjerės vaikinas pasiūlė kitai moteriai seksą keturiese

Šį kartą kraštutinių dešiniųjų pažiūrų partijos deleguota Italijos premjerė Giorgia Meloni atsidūrė žiniasklaidos antraštėse visiškai ne dėl politinės veiklos. 10 metų trukusi jos draugystė su vaikinu nutrūko po to, kai televizijos šou „Striscia La Notizia“ metu buvo įrašytas vyro pasiūlymas kitai moteriai užsiimti grupiniu seksu.

Pietų Korėjos teismas sako, kad analinio sekso draudimas kariuomenėje yra teisėtas

Pietų Korėjos Konstitucinis Teismas paskelbė nutartį, kurioje įstatymą, draudžiantį tos pačios lyties asmenų santykius kariuomenėje, laiko teisėtu. Teismas motyvavo, kad tokie santykiai kelia grėsmę pasirengimui kovai.

Pasyvūs gėjai atskleidžia kokie aktyvų veiksmai atgraso nuo sekso

Būti geru meilužiu yra menas. Realybė tokia, kad ne visi esame menininkai ir nebūtinai jais tapsime. Tačiau kai kalbame apie lytinį aktą - kai kuria veiksmai priverčia gėjus atsitraukti. Apie tai užvirė diskusijos pokalbių tinke „Reddit“.