homoseksualumas

Homoseksualaus skaitytojo laiškas: Būdamas penkerių pastebėjau, kad esu kitoks

Ar homoseksuliais vaikus padaro netinkamas auklėjimas mokykloje ar namuose, nes jam papasakojama apie LGBTQ+ žmones? Pasipiktinęs kovotojų prieš gėjus pareiškimas į GayLine.LT redakciją kreipėsi vyras, kuris papasakojo savo asmeninę istoriją.

1,5 tūkst. gyvūnų rūšių atstovų gretose pastebėti homoseksualūs santykiai. Pranešama retai

Kritiką neva homoseksualumas nėra būdingas daugeliui rūšių atstovų paneigia mokslas. CNN surinko duomenis ir paskelbė, kad mokslininkai homoseksualius santykius pastebėjo tarp 1,5 tūkst. gyvūnų rūšių, bet vengė apie tai skelbti viešai.

Aktorė Jessica Gunning apie atsiskleidimą: buvo paslaptis, kurią slėpiau net nuo savęs pačios

Aktorė Jessica Gunning atvirauja, kad suvokimas apie savo homoseksualumą atėjo po ilgų mąstymų ir savęs analizės. Tai atradusi ji nusprendė nelaikyti nežinioje ir savo artimųjų.

Vyro klausimas ekspertui: esu heteroseksualus, bet kodėl vis ieškau vyru?

„Nežinau, kas mane vis traukia prie to: ar tai tik noras būti fiziškai artimam su kuo nors, kad ir su bet kuo?“, - eksperto klausia save heteroseksualiu laikantis vyras, kuris retkarčiais vis nori turėti santykius su savo lyties atstovais.

Ar vaikas gali žinoti, kad jis homoseksualus?

Seksualinė orientacija yra sudėtinga ir daugialypė tema, kuri gali kelti daug klausimų tiek vaikams, tiek jų tėvams. Vienas iš dažniausiai kylančių klausimų yra, ar vaikas gali žinoti, kad jis homoseksualus. Šiame straipsnyje nagrinėsime, kaip ir kada vaikai gali suvokti savo seksualinę orientaciją, kokie yra pagrindiniai ženklai ir kaip tėvai gali padėti savo vaikams šioje savęs pažinimo kelionėje.

Kaip pasakyti savo žmonai, kad esu homoseksualus?

Atsiskleidimas apie savo seksualinę orientaciją yra asmeniškas ir emociškai sudėtingas procesas, ypač kai esate vedęs. Jei nusprendėte pasakyti savo žmonai, kad esate homoseksualus, tai gali būti vienas iš sunkiausių pokalbių jūsų gyvenime. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip pasiruošti šiam pokalbiui ir kokius žingsnius galite žengti, kad tai būtų kuo mažiau skausminga abiem pusėms.

Moteris kreipėsi į ekspertą: Aš netikiu, kad mano vaikinas gėjus

Sutrikusi moteris nusprendė kreiptis į ekspertą patarimo po to, kai po trumpos pertraukos santykiuose su savo vaikinu, jis jai prisipažino esantis gėjus. Moteriai kilo abejonių ar tai iš tiesų yra tiesa, o gal tokiu būdu jis tiesiog bando visam laikui nutraukti santykius.