homoseksualumas

Homoseksualumas yra liga - tokį atsakymą „Žinau, ką renku“ platformoje pateikė konservatorė

„Žinau, ką renku“ platformoje savivaldos rinkimų dalyvių buvo klausiama apie jų požiūrį LGBTQ+ bendruomenės atžvilgiu ir ar mokyklose netrūksta švietimo šiais klausimais. Į Kelmės merus kandidatuojanti konservatorių kandidatė Asta Zavadskienė paliko komentarą, kad homoseksualumas yra liga. Kilus pasipiktinimui - atsakymas ištaisytas.

Vytautas Landsbergis "atsiprašė" už savo žodžius kai palygino pedofilus su homoseksualais

Vakar TV3 paskelbtas interviu su prof. Vytautu Landsbergiu sukėlė tikrą audrą. Jame buvęs faktinis Lietuvos vadovas pedofilus prilygino homoseksualams ir net ėmėsi aiškinti jog laikui bėgant gėjus traukia vis jaunesni partneriai. Jo žodžius sukritikavo teisingumo ministrė ir Seimo narys Tomas V. Raskevičius, o šiandien ryte V. Landsbergis neva atsiprašė.

ES Teisingumo Teismas: atsisakymas sudaryti darbo sutartį dėl lytinės orientacijos yra ES teisės pažeidimas

Toks sprendimas priimtas vakar, kai Teismas baigė nagrinėti skundą, susijusį su Lenkijos visuomeninio transliuotojo atsisakymu sudaryti darbo sutartį su homoseksualiu vyru.

FIFA pasaulio čempionato ambasadorius: homoseksualumas - dvasinė liga

Pasaulio futbolo čempionatas Katare dar neprasidėjo, tačiau jį jau lydi skandalai. Pastarasis susijęs su oficialiu FIFA pasaulio čempionato ambasadoriumi Khalidu Salmanu. Buvęs Kataro nacionalinės futbolo rinktinės žaidėjas interviu metu pasakė ką mano apie homoseksualumą.