Saudo Arabija ir kitos šalys įspėjo „Netflix“ dėl „islamo vertybių“ pažeidimo

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Saudo Arabija ir kitos šalys įspėjo „Netflix“ dėl „islamo vertybių“ pažeidimo

Pir, 09/19/2022 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Persijos įlankos arabų valstybės pareikalavo, kad „Netflix“ pašalintų visą turinį, kuris jų nuomone pažeidžia „islamo ir visuomenės vertybes bei principus“, praneša Saudo Arabijos žiniasklaida.

Saudo Arabijos ir Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos žiniasklaidos priežiūros atstovai perspėjo, kad tam tikri filmai prieštarauja šalių taisyklėms, ypač pabrėždami vaikams skirtą turinį.

Saudo Arabijos valstybinė televizija parodė neryškius animacinio šou „Jurassic World: Camp Cretaceous“ klipus, kuriuose dvi paauglės merginos prisipažįsta, kad myli viena kitą ir bučiuojasi.

Šie kadrai taip pat buvo pasitelkti kitome televizijos kanale su antrašte, kuri kaltina „Netflix“ kiną naudojant  kaip „priedanga amoralioms žinutėms, keliančioms grėsmę sveikam vaikų auklėjimui“.

Žiniasklaidos reportažuose buvo teigiama, kad įmonės filmai „propaguoja homoseksualumą, per daug skirdama dėmesio homoseksualams“.

„Susisiekta su [Netflix], kad būtų pašalintas šis turinys, įskaitant vaikams skirtą turinį, ir būtų užtikrintas įstatymų laikymasis“, – sakoma bendrame Saudo Arabijos generalinės audiovizualinės žiniasklaidos komisijos ir Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos elektroninės žiniasklaidos pareigūnų komiteto pareiškime.

„Jei pažeidžiantis turinys ir toliau bus transliuojamas, bus imtasi reikiamų teisinių priemonių“, - įspėjo jie.