homofobija

Kokios vaikystėje patirtos homofobijos pasekmės žmogui?

Homofobija, kaip bet kokia kitokia diskriminacijos forma, turi ilgalaikį ir žalingą poveikį asmens psichinei ir fizinei sveikatai. Vaikystėje patirta homofobija gali sukelti įvairias problemas, kurios tęsiasi ir subrendus. GayLine.LT nusprendė aptarti vaikystėje patirtos homofobijos pasekmes žmogui, atsižvelgdami į psichologinį, socialinį ir fizinį poveikį.

Atranka į kunigus šokiruoja. Užtrenkia duris remiantiems LGBTQ+

Paaiškėjo kodėl kunigų gretose klesti homofobija ir neapykanta LGBTQ+ bendruomenės nariams. Neseniai bernardinai.lt duotame interviu Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarijos rektorius kunigas Andžejus Šuškevičius pristatė kaip bažnyčia atsirenka norinčius tapti kunigais. Pasirodo, net parama LGBTQ+ bendruomenei laikoma nepriimtina.

Adele koncerto metu užtildė homofobą: „Ar tu visiškai kvailas?“ (video)

Tūkstančiai žmonių išreiškė palaikymą visame pasaulyje žinomai dainininkei Adelei, kuri pro ausis nepraleido homofobinio pasisakymo savo koncerto metu. Vienam žmogui iš salės sušukus - „Pride užknisa“ – atlikėja neliko skolinga.

Auštrevičius sužibėjo: prakalbo apie rinkėjų viliojimą lakstant su gaidžio plunksnomis

Arogancija garsėjantis Europos Parlamento narys, liberalas Petras Auštrevičius vakar pareiškė, kad jo partija priešingai nei kitos – dėjo pastangas argumentais, o ne lozungais paskatinti rinkėjus už ją balsuoti. Jis pasitelkė įžeidžią frazę, kuri iš karto buvo susieta su Laisvės partijos Seimo nariu Tomu Vytautu Raskevičiumi ir jo dėvėta apranga Vilnius Pride metu.

Vyrui Vilnius Pride metu sudeginusiam vėliavą gresia iki dviejų metų nelaisvės

Vaivorykštės vėliavą vakar LGBTQ+ eitynių metu sudeginusiam vyrui gresia atsakomybė už neapykantos skatinimą ir kurstymą prieš žmones dėl jų seksualinės orientacijos. Už tai gresia bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Marius Kundrotas: esame prieš tai, kad homoseksualus gyvenimo būdas būtų reklamuojamas

Birželio 8 d. viešoji įstaiga „Tiesa išlaisvina“ organizuoja protesto akciją prieš LGBTQ+ propagandą. Akcijos atstovu spaudai nurodomas Marius Kundrotas duodamas interviu TV3.lt teigia, kad valstybė turi riboti ar net drausti LGBTQ+ reklamą bei pridūrė, kad dėl jos daugėja homoseksualių žmonių.

Kirilkinas: „Homofobai vyrai Lietuvoje mėgsta numesti skreplį, prasilenkdami su manimi“

Dainininkas Ruslanas Kirilkinas teigia, kad per dvidešimt metų Lietuvos visuomenės požiūris į homoseksualius asmenis mažai kuo pasikeitė. Vinintelis pokytis – jo reakcija į išpuolius. Iki šiol jį labiausiai skaudina kai kurių tėvų skatinama neapykanta LGBTQ+ žmonių atžvilgiu ir išsižadėjimas savo nuosavų vaikų, jei jie priklauso šiai bendruomenei.