seksas

Po lytinių santykių skauda galvą? Kada verta susirūpinti

Lytinių santykių metu ar iškart po jų pasireiškia galvos skausmas? „Kardiolitos klinikų“ gydytoja neurologė Milda Mončytė sako, kad tai greičiausiai pirminis lytinės veiklos sukeltas galvos skausmas. Tačiau ji atkreipia dėmesį į skausmą, dėl kurio skubiai reikėtų kreiptis į medikus.

Oralinis seksas - patarimai gėjams kaip suteikti didžiausią malonumą

Oralinis seksas, ypač pradedantiems, gali atrodyti šiek tiek bauginančiai. Tačiau čia nieko nėra neįprasto. GayLine.LT redakcija parengė trumpą apžvalgą ir kelis patarimus kaip padaryti, kad ir pirmosios patirtys būtų malonios.

5 priežastys, kodėl kiekvienas vyras turėtų pabandyti prostatos stimuliaciją

Nebūtina būti gėjumi, kad mėgautis prostatos stimuliacija. Tyrimai rodo, kad nemaža dalis vyrų išbando įvairius žaisliukus pasimėgauti šiuo malonumu. GayLine.LT redakcija pateikia kelis argumentus - kodėl visi vyrai turėtų tai išbandyti.

Kasmet žmonės miršta sekso metu arba iškart po jo. Tyrimai atskleidžia kam reikia saugotis

Seksas turi daug naudingų fizinių ir psichologinių poveikių, įskaitant aukšto kraujospūdžio mažinimą, imuninės sistemos gerinimą ir geresnį miegą. Lytinis aktas ir orgazmas išskiria hormoną oksitociną, vadinamąjį meilės hormoną, kuris yra svarbus kuriant tvarius ryšius tarp žmonių. Tačiau yra ir kita sekso poveikio pusė.

Lukas Brazdeikis: Norėčiau, kad kiti suprastų, jog gyvenimas nėra vien tik seksualinis

Lukas yra aseksualus. Apie tai, kad niekam nejaučia jokio fizinio potraukio pastebėjo gana seniai. Tiesa, tai neretai aplinkinių vertinama kaip trūkumas. Lukas sako, kad visuomenė turėtų daugiau žinoti apie aseksualius žmones ir jų gebėjimą užmėgsti tvirtus emocinius ryšius su savo partneriu. Juk seksas nėra santykių pagrindas.

Apklausa: siekdami išvengti beždžionių raupų, gėjai ir biseksualūs vyrai rečiau užsiima seksu

Gėjai ir biseksualūs vyrai, kuriuos neproporcingai paveikė beždžionių raupai, žymiai sumažino lytinių santykių skaičių. Apie tai praėjusį pentadienį pranešė Jungtinių Amerikos Valstijų Kevino Delaney Ligų kontrolės ir prevencijos centras.