seksas

Specialistė atsakė, ką daryti, jei sekso metu norisi šlapintis

Noras šlapintis sekso metu yra stebėtinai dažnas reiškinys, rašoma netdoctor.co.uk. Jį patiria net 60 proc. moterų. Tiesa vyrai su šiuo reiškiniu susiduria ypač retai, nes nes vyrams būdingas kitoks įgimtas mechanizmas, neleidžiantis šlapintis erekcijos metu.

Nusilpę vyrų ir moterų dubens dugno raumenys sukelia ne tik skausmą, kenčia ir seksualinis gyvenimas

„Jei čiaudint, kosint, juokiantis ar sporto treniruotės metu pajutote, kad šiek tiek nulašėjo šlapimo, tai gali būti pirmas rimtas požymis, kad reikia stiprinti dubens dugno raumenis“, – teigė kineziterapeutė Ieva Adomėnienė.

Pasak specialistės, dubens raumenų nusilpimas pasireiškia ir vyrams.

Nauja mada – sekso pasninkas

Sekso pasninkas ar bent jau sąmoningas intymaus gyvenimo kuriam laikui atsisakymas pastaruoju metu pasiekė populiarumo aukštumas. Ir nors tarp jaunosios kartos stebimas sekso nuosmukis, kai kurie psichologai teigia, kad šis metodas tik dar labiau suartina poras, rašo Lsvaikata. Psichoterapeutė Marianne Johnson aiškina, jog nemaža dalis santykių terapeutų kartais naudoja pojūčių sutelkimo metodą, siekdami sustiprinti intymumą tarp dviejų žmonių.

Specialistė atsako: ar savo partneriui pasakoti apie seksą su buvusiuoju?

Kaip rašo Lrytas, amerikiečių sekso terapeutė L.Watson tikina, kad tokios diskusijos gali tapti sėkmingos tik tuo atveju, jei nepersistengsite ir žinosite, ką ir kaip galima atskleisti savo dabartiniam partneriui, o ko geriau jokiu būdu nedaryti.

Prastas seksas - specialsitės patarimai kaip tai pakeisti

"Daugybei porų pasitaiko nevykusių naktų. Jos vengia apie tai kalbėtis. Susikurti saugią erdvę, kurioje būtų galima pasirodyti pažeidžiamiems ir aptarti seksualinius potyrius, yra geriausias būdas išsiaiškinti nesusipratimus", - sako profesionali klinikinė konsultantė Gina Senarighi, kuri jau daugiau nei dešimtmetį moko savo klientus išlaikyti sveikus santykius. Jos praktinę patarimų knygą „Mažiau barnių, daugiau meilės“ lietuviškai išleido leidykla „Liūtai ne avys“.

Nebesinori sekso? Patarimai ką daryti

"Labai daug šiuolaikinių užimtų porų praranda intymų ryšį. Nepaprastai dažnai žmonės pirmenybę teikia darbui, savanorystei, mokslams, vaikams – bet kam, tik ne seksui, ir kartais tai trunka metų metus. Savo kabinete tai matau nuolat, ir dauguma tokių porų šią problemą puikiai slepia nuo aplinkinių, manančių, kad šių žmonių gyvenimas tobulas. Dėl šios klaidingos nuomonės tokios poros gali jaustis izoliuotos, kai tyliai kenčia", - savo knygoje „Mažiau barnių, daugiau meilės“ rašo filosofijos mokslų daktarė ir profesionali klinikinė konsultantė Gina Senarighi.

Kaip lytinis aktas veikia vyrų širdį: kas lengviau – bėgimo takelis ar seksas?

Daugelis vyrų neretai susimąsto, ar seksualinė veikla per daug nenuvargina širdies. Nors šis klausimas gali kelti šypseną, tačiau iš tikrųjų yra gana svarbus, juolab kad šia tema jau atliktas ne vienas mokslinis tyrimas.