Antram gyvenimui prisikelia Giza klubas Klaipėdoje

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Antram gyvenimui prisikelia Giza klubas Klaipėdoje

Pen, 10/28/2022 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Kurį laiką LGBTQ+ bendruomenės gyvenimas Klaipėdoje buvo aprimęs, tačiau pastaruoju metu viskas keičiasi. Suaktyvėjo bendruomenės susitikimai – rengiami žaidimų vakarai, atgijo ir Giza klubas.

Pastarosiomis savaitėmis Giza klubas surengė ne vieną didelio susidomėjimo sulaukusį renginį. GayLine.LT pasiteiravo Gedimino apie klubo planus. 

- Socialinėje erdvėje matome didžiulį klubo Gizasuaktyvėjimą. Panašu, kad  klubas įgavo naują kvėpavimą. Ką jūs nusprendėte pakeisti? Ką siūlote lankytojams? 

Į šį klausimą atsakysiu labai paprastai, kadangi Klubo Gizavaldžia pasikeitė, atsirado daug perversmų. Pirmasis iš jų - į klubą įleidžiami tik LGBTQ+ bendruomenės nariai, beidraugiški bendruomenei heteroseksualūs asmenys. Antra - kas savaitę rengiami vis skirtingos temos vakarėliai. Pavyzdžiui praėjusią savaitę mūsų svečiai galėjo mėgautis vyrų ir moterų striptizu. Šį savaitgalį rengiame „Fake Party“. Šis vakarėlis bus savotiškas pasiruošimas Helovinui, tarsi mini kaukių balius.

Vakarėliai pritraukia žmonės ir galiu pasakyti, kad jau surenkame ir pilną salę žmonių, kuo aš asmeniškai labai džiaugiuosi. Galiu pasakyti tik tiek, kad klubas kyla iš pelenų ir tai tik pradžia, dar turime daug kuo nustebinti mūsų lankytojus

- Klubas turi ilgą istoriją. Kas jame liko pastovaus?

Klube išliko dizainas bei egiptietiški motyvai, tačiau laukia ir daug pakeitimų, kuriais mūsų mylimi klientai bus labai patenkinti.

- Jau buvo surengti pirmieji vakarėliai - kokie lankytojų atsiliepimai?

Sulaukėme daug teigiamų vertinimų. Personalas visus pasitinka su šypsena. Ruošiame puikius kokteilius. Žmonės laimingi tuo, kad klube vėl yra „face control“ ir nėra įleidžiami visi kas tik nori. Tai padeda kurti saugumo jausmą mūsų bendruomenės nariams, bei erdvę, kurioje jie gali būti savimi ir atsipalaiduoti.

- Kokie yra Jūsų ateities planai - ko dar tikėtis?

Klube ateityje bus daug atnaujinimų. Šiuo metu jau turime pradinį varianta naujajam meniu. Atsiras užkandžiai bei galimybė klube rūkyti kaljaną. 

Turime įvairių minčių, tačiau laukiame jų ir iš lankytojų. Esame atviri pasiūlymams ir jei bus įmanoma, tikrai juos įgyvendinsime. Šis klubas yra visos bendruomenės – todėl mums svarbi lankytojų nuomonė. Tad galiu pasakyti tik tiek, sekite naujienas ir pamatysite kas laukia mūsų ateityje.