Klaipėda

Vasario 11 d. - Klaipėda - Nevyriška/nemoteriška

Vasario 11 d. 13:00 antroji "nevyriška/nemoteriška" dalis Klaipėdos Atgimimo Aikštėje. Šį kartą saugioje aplinkoje pusantros valandos kartu šoksime pagal mūsų mylimos dainos! Džiaugsimės laisvę, kurios trūksta kasdieniniame gyvenime. Ten - tu galėsi būti koks/kokia esi.

Rugsėjo 8-9 d. - Klaipėda - Queer filmų programa "Neramios būsenos"

Šioje programoje pamatysite filmus, kurie tyrinėja ribas tarp skirtingų būsenų ir sferų. Šie filmai nuo senųjų liaudies pasakų iki technofuturistinių sapnų peizažų mums parodo, kad viskas yra kintama, kad gyvenimo sąvokos yra lanksčios ir nepastovios.

Kiekvienas filmas šiame rinkinyje atsiveria kaip unikalus pasaulis, kuriame tapatybės ir egzistencijos sferos nuolat maišosi ir liejasi tarpusavyje.

Su LGBTQ+ vėliava per Klaipėdos senamiestį bėgęs Kiril: spontaniškos akcijos prisideda prie matomumo didinimo

Prieš kelias dienas Kiril surengė spontanišką LGBTQ+ palaikymo akciją – apsigaubęs vaivorykštės vėliava prabėgo Klaipėdos miesto centrinėje dalyje. Jis teigia, kad jei tokių iniciatyvų būtų daugiau – tai prisidėtų prie visuomenės požiūrio kaitos bendruomenės atžvilgiu.

Politikas žada siekti Klaipėdos rajoną paskelbti „be genderizmo ir LGBTQ+ propagandos“

Klaipėdos rajono savivaldybės Tarybos narys, „Tautos ir teisingumo“ partijai priklausantis Viktoras Kura paskelbė, kad rugpjūčio mėnesį ketina registruoti sprendimo projektą, kuriuo norima savivaldybę paskelbti „be genderizmo ir LGBTQ+ propagandos“. Tai jau trečia tokia iniciatyva Lietuvoje.

Po 9 metų teismų už homofobinį komentarą klaipėdiečiui teks sumokėti beveik 2000 eurų

Net 9 metus užtruko priimti paprastą nuosprendį – nubausti už homofobinį komentarą, kurį tuo metu rašė nepilnametis asmuo. Šiuo metu jam 25 metai ir jis, po ilgų procesų, susilaukė baudos.