• Spektaklio repeticija //  Algirdo Kubaičio nuotr.

Sausio 28 d. - Klaipėdoje spektaklio „Sebastijanas“ premjera

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Sausio 28 d. - Klaipėdoje spektaklio „Sebastijanas“ premjera

Tre, 01/26/2022 - 21:39
Kategorija:
1 komentaras

Klaipėdos pilies teatras skelbia apie pirmąją šiemet premjerą, rašo Klaipėda. Žvejų rūmų Teatro salėje sausio 17 ir 28 dienomis bus rodoma liūdna komedija arba komiška drama „Sebastijanas“ pagal amerikiečių prozininko ir dramaturgo, dukart Pulicerio premijos laureato Tennessee’o Williamso pjesę „Netikėtai praėjusią vasarą“ („Suddenly Last Summer“, 1958 m.).

Režisierius A. Vizgirda per daugiau kaip keturis kūrybinės veiklos dešimtmečius yra ne kartą statęs T. Williamso pjeses. Vienas ryškesnių spektaklių, kuriame bene pirmą kartą pas mus užsiminta apie homoseksualių moterų egzistavimą, buvo A. Vizgirdos režisuotas spektaklis „Gražus sekmadienis piknikui“ Klaipėdos dramos teatre 1988 m.

Ir štai režisierius A. Vizgirda po daugelio metų vėl grįžo prie T. Williamso su nauju pastatymu „Sebastijanas“ pagal jau naudotą medžiagą – pjesę „Netikėtai praėjusią vasarą“. Tai intriguojantis, meistriškas kūrinys, komiška drama su beveik detektyvine siužeto linija. T. Williamsas savo „Interviu su savimi“ sakė: „Tai mano kūrinys apie tragišką poeto lemtį, apie pagrindinį menininko vaidmenį gyvenime. Kad ir kas atsitiktų žmonijai, jos atmintis turi būti tokia, kokia yra tiesa.“

Klaipėdos pilies teatro premjerinis spektaklis „Sebastijanas“ bus rodomas Žvejų rūmų Teatro salėje sausio 17 ir 28 dienomis 19 val. Bilietus platina „Tiketa“.

Daugiau Klaipėda.

Comments