Fotografas Arūnas Gricius: „Noriu atvirai liudyti savo gyvenimą būdamas homoseksualus“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Fotografas Arūnas Gricius: „Noriu atvirai liudyti savo gyvenimą būdamas homoseksualus“

Tre, 02/21/2024 - 13:54
Kategorija:
0 komentarų

Fotografas Arūnas Gricius vakar socialiniame tinkle Facebook paskelbė jautrią žinutę. Joje jis teigia, kad jam teikia laimę kalbėti apie įvairią meilę. Vyras ragina nesislapstyti po slapyvardžiais ir nepaisyti kitų žmonių atstūmimo bei būti atvirais sau ir aplinkiniams.

„Jaučiuosi laimingas kalbėdamas apie žmogiškumo esmę, apie žmones kurie yra visokie. Vyrius mylinčius vyrus, moteris mylinčias moteris ir kitus žmones kurie liudija meilę savo gyvenimu“, - rašo A. Gricius. - „Man negėda, nes tikiu, kad atsiras bent vienas žmogus kuriam tai ką aš kalbu, kuo dalinuosi ypač per savo kūrybą bus labai naudinga“.

Fotografas sako, kad po kiekvienos žinutės socialiniame tinkle žmogaus teisių tema jo „draugų“ ratas sumažėja, bet tai nėra svarbu.

„Ištikimai savo gyvenimą kurį suvokiu labai aiškiai. Noriu būti laimingas žmogus, ne tik namuose, pasislėpęs, po slapyvardžiu. Noriu atvirai liudyti savo gyvenimą būdamas homoseksualus, noriu inspiruoti kitus žmones jaustis laisvai ir branginti mums duotą vienintelį gyvenimą“, - sako jis.

Anot Arūno, fotografija yra būtent tai, kas leidžia jam kalbėti apie svarbius dalykus. „Per šią dovaną aš galiu kalbėti vaizdžiai, išraiškingai, dramatiškai, ekstravagantiškai, išdidžiai ir jautriai. Ačiū visiems kurie darote pasaulį gražų. Meldžiuosi už taiką, laisvę ir meilę“, - žinutės pabaigoje rašo A. Gricius.