gėjus

Paskelbė kiek padidėjo Google užklausų „Ar esu gėjus?“ ir „Ar esu lesbietė?“

Visiems puikiai žinomo paieškos puslapio „Google“ duomenų analizė atskleidė kaip nuo 2004 metų pasikeitė specifinių užklausų kiekis. Rezultatai tikrai įspūdingi, skelbia Cultural Currents Institute.

Australas kalės 22 metus už vyro nužudymą iš homofobinių paskatų

Penktadienį, spalio 20 d., Naujojo Pietų Velso Aukščiausiojo Teismo teisėja Dina Yehia skyrė maksimalią laisvės atėmimo bausmę 77 metų amžiaus Stanley Bruce Early už sutuoktinio ir tėvo Raymond Keam nužudymą 1987 m. Auka buvo pasirinkta todėl, kad užpuolikai manė, jog jis gėjus.

72 metų vyras sumuštas. Niujorko policija teigia – tai neapykantos nusikaltimas prieš LGBTQ+

Keturi vyrai užpuolė ir sumušė 72 metų niujorkietį. Darydami nusikaltimą jie garsiai rėkė prieš LGBTQ+ nukreiptus žodžius. Policija tvirtina, jog tai buvo prieš LGBTQ+ nukreiptas neapykantos nusikaltimą.

PAMATYK. Prikaustantis Troye Sivan naujasis singlas „Viena iš tavo mergaičių“

Australijos žvaigždė Troye Sivan pristatė savo naujojo singlo „One Of Your Girls“ muzikinį klipą. Jis ne tik sulaukė pasaulinės žiniasklaidos dėmesio, bet ir milžiniško muzikos žvaigždės gerbėjų palaikymo. Jau dabar šis video įvardijamas kaip vienas geriausių šiemet sukurtų kūrinių.

Aktorius Jonathan Groff atskleidė koks meno kūrinys paskatino jį atskleisti savo seksualinę orientaciją

Aktorius Jonathan Groff interviu metu papasakojo, kad kelionė į Italiją, kai jam buvo 23 metai, padarė didelė įtaką jo gyvenimui. Pamačius vieną visame pasaulyje žinomą meno kūrinį, vyras nusprendė atskleisti savo seksualinę orientaciją broliui.

Sufjan Stevens atskleidė esantis gėjus. Paskyrė naująjį albumą mirusiam parneriui

„Grammy“ ir „Oskarui“ nominuotas dainininkas ir dainų autorius Sufjan Stevens socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė įrašą, kuriame savo naująjį albumą „Javelin“ skiria buvusiam partneriui Evan Richardson. Jis mirė balandį.