mirtis

Gindamas Tėvynę žuvo žymus Ukrainos menininkas ir LGBTQ+ atstovas Arturas Snitkus

Žymus Ukrainos menininkas ir LGBTQ bendruomenės narys Arturas Snitkus, gindamas tėvynę, žuvo vykdydamas kovinę misiją Donecko srityje. Apie 36-erių menininko mirtį pranešė Ternopilio vadovas Serhijus Nadalas. Šia skaudžia žinia pasidalijo ir Ukrainos meno bei kultūros bendruomenė.

Lesbietės ir biseksualios moterys gyvena trumpiau nei heteroseksualios moterys. Štai kodėl

Remiantis neseniai paskelbto Harvardo universiteto mokslininkų tyrimo rezultatais lesbietės ir biseksualios moterys miršta daug jaunesnės nei jų bendraamžės heteroseksualės. Jie atskleidė to priežastis.

LGBTQ+ palestiniečiai atiduoda pagarbą žuvusiems mylimiesiems. Skelbia žinutes internete

Izraeliui atakuojant Gazą kiekvieną dieną daugėja civilių aukų. Tarp jų yra ir LGBTQ+ bendruomenės nariai. Žuvusiųjų mylimieji nusprendė pasinaudoti „Quering the Map“ platforma ir paskelbti ten žinutes taip pagerbiant tuos, kurių neteko.

Policija nustatė įtariamąjį gėjaus žurnalisto nužudymo byloje

Filadelfijos policija paskelbė įtariamąjį, kuris galimai nužudė žurnalistą Josh Kruger ir paskelbė jo paiešką. Įtariamasis yra 19 metų Robert Davis. „Jam pareikšti kaltinimai už žmogžudystę ir susijusius nusikaltimus“, – praneša „The Philadelphia Inquirer“.

Šantažas dėl nuogo YouTuber‘io nuotraukų paviešinimo privedė prie meilužio žmogžudystės

Socialinio tinklo YouTube žvaigždė, šefas, 29 metų Daniel Sancho Bronchalo, buvo šantažuojamas meilužio, 44 metų Edwin Arrieta Arteaga. Po kurio laiko pastarojo kūno dalys buvo rastos sąvartyne. Dėl nužudymo prieš kelias savaites suimtas Daniel.