Sukrečiantis video - svečiui neleista įeiti į restoraną, nes „neapsirengė pagal savo lytį“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Sukrečiantis video - svečiui neleista įeiti į restoraną, nes „neapsirengė pagal savo lytį“

Sek, 01/30/2022 - 16:00
Kategorija:
0 komentarų

Restorano lankytojui nebuvo leista patekti į populiarų Atlantos restoraną, nes jis dėvėjo sijoną, praneša Out.com. 25 metų Pako Zolanski planavo švęsti draugo gimtadienį. Vakarienė turėjo vykti restorane „The Monticello hole“, tačiau Pako buvo sustabdytas durininko, kuriam nepatiko jų apranga.

Incidentas buvo užfiksuotas vaizdo įraše, kurį Pako vėliau paskelbė socialinėje žiniasklaidoje.

„Aš juodas. Aš esu gėjus“, – sakė P. Zolanski, kuris vartoja jie/jis/ji įvardžius. - „Kad ir kur pasisukčiau, jaučiu, kad ant mano nugaros visada bus taikinys“.

Pako pasakojo, kad bėdos prasidėjo dar prieš įjungiant filmavimo kamerą, kai durininkas neleido jai įeiti, sakydamas, kad jie nepanašūs į jo asmens dokumente nurodytą asmenį.

„Aš sakau: „Ką turi omenyje? Aš ką tik padariau tą nuotrauką. Žinau, kad tai panašu į mane. Galbūt šiek tiek priaugau svorio, bet tai vis tiek esu aš“, – prisiminė P. Zolanski.

Vėliau vaizdo įraše užfiksuoti durininko bandymai pateisinti savo veiksmus.

„Mes neatsisakome jam suteikti paslaugas“, – sako vaizdo įraše neįvardintas vyras. - „Mes sakome, kad jis turi apsirengti pagal savo lytį. Jei jis apsirengtų pagal savo lytį, jis būtų labai laukiamas užeiti į vidų“.

Out.com skelbia, kad įrašui pasklidus, į incidentą sureagavo ir restoranas. „The Monticello“ Facebook paskyroje atsiprašė ir teigė, kad incidentas „neatspindi mūsų organizacijos politikos ir procedūrų“. Pareiškime rašoma, kad durininkui buvo skirta „drausminė nuobauda“ ir kad visiems darbuotojams bus pravesti mokymai.