Ne kiekvienas tai iškęstų. Kanzaso miesto ugniagesė, lesbietė daugiau nei du dešimtmečius buvo savo bendradarbių priekabiavimo auka. Dabar ji gaus pelnytą kompensaciją.
Plačios apimties „Wall Street Journal“ atliktas tyrimas atskleidė, kad Rusija mokėjo grynuosius pinigus Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenančiam asmeniui. Jo užduotis buvo paskatinti Ugandos ir kitų Afrikos šalių politikus imtis griežtų veiksmų prieš LGBTQ+ bendruomenę.
Erin Wright socialiniame tinkle „TikTok“ pasakoja, kad „American Airlines“ galimai visam gyvenimui „uždraudė“ jai skristi šios aviakompanijos lėktuvais. Priežastis – lytiniai santykiai su vyru skrydžio metu. Moteris sako, kad tai neįmanoma, nes ji yra lesbietė.
34 metų homoseksualumo neslepiantis Naujosios Zelandijos irkluotojas Robbie Manson interviu Reuters metu atskleidė, kad suaugusiesiems skirtoje svetainėje „OnlyFans“ jo pajamos yra didesnės nei iš sporto bei su tuo susijusių reklamų.
Socialiniame tinkle X moteris pasidalino tatuiruotės nuotrauka, kurią sutiko pasidaryti apsvaigusi. Ji teigė, kad teko sumokėti kiek daugiau nei pusantro tūkstančio eurų, kad „plaukuotą penį“ primenantis piešinys išnyktų nuo jos rankos.
Buvęs gėjų pornografijos aktorius Jordan Joplin išgirdo teismo nuosprendį. Jis buvo kaltinamas savo partnerio, su kuriuo gyveno šešerius metus, chirurgo nužudymu.
Ne visos poros turi galimybę susilaukti vaikų, todėl kai kurios jų pasinaudoja surogatine motinyste, kai kūdikį išnešioja kita moteris. Tačiau kraštutinės dešinės politikai įnirtingai stengiasi demonizuoti šią paslaugą. Ne išimtis - Italija, kuri nori įvesti ilgo įkalinimo bausmes už šią veiklą.
36 šalyse yra įteisintos tos pačios lyties asmenų santuokos. Visiškai neseniai tai padarė ir Graikija. Vedybų ekspertai įvertino įvairias šalis, jų saugumo lygį, taip pat kainas, bei pateikė 10 geriausių šalių sąrašą. Jį skelbia Hitched.co.uk.
Ganos parlamentas praėjusią savaitę priėmė bet kokį žmoniškumą paminantį įstatymą, kuriuo vien buvimas homoseksualiu gali lemti įkalinimą. Tai sukėlė žmogaus teisių aktyvistų, kai kurių šalių valdžios ir tarptautinių institucijų kritiką. Jei šalies prezidentas pasirašys įstatymą - Gana, panašu, iškart neteks 3,5 milijardo eurų finansavimo.
Kas gali paneigti, kad amerikiečiai moka skaičiuoti. Neseniai paskelbtas ŽIV ir hepatito politikos instituto tyrimas rodo, kad prevencinių priemonių suteikimas prieš ŽIV apsimoka valstybei. Lietuvoje tuo metu tokie medikamentai vis dar nekompensuojami net į rizikos grupes patenkantiems žmonėms.