Gėjų pora pasidalijo širdžiai miela istorija: „Mes visada buvome tabu“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Gėjų pora pasidalijo širdžiai miela istorija: „Mes visada buvome tabu“

Pir, 02/26/2024 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Meksikietiškų šaknų turinti pora Jungtinėse Amerikos Valstijose teigia, kad jie neatitinka gėjų stereotipo ir dažnai aplinkinių palaikomi draugais. Ilgus metus jie slėpė kas yra iš tiesų, tačiau vienas netikėtas įvykis pakeitė vyrų gyvenimą ir suteikė tikėjimo žmonėmis.

Amerikiečiai Trino ir Adam kartu jau 18 metų. Jie išgarsėjo 2023 m. birželį, kai fotografas sustabdė juos gatvėje ir paprašė leisti juos nufotografuoti. Vėliau nuotraukos sužavėjo daugelį žmonių ir jos pasklido.

„Sutikome vienas kitą, kai slėpėme savo seksualumą“, – Thepinknews sakė Trino ir pridūrė, kad aplinkiniai žmonės dažnai apie juos galvoja kaip apie draugus. - „Mes visada buvome tabu, nes kai tu galvoji apie gėjus, tai nėra tai, ką tu galvoji apie mus“.

Adam priduria, kad gėjų klausimas svetimas ir jų kultūros žmonėms. Tiesa, išplitus poros nuotraukoms, jie sulaukė paramos iš daugelio nepažįstamųjų.

„Žmonės net nesupranta, kaip tai mane tai gydo“, – apie žmonių gerus žodžius ir siunčiamus apkabinimus kalbėjo Adam. Jam antrina ir Trino, kad šiuo metu gauna „tiek meilės, kokios aš niekada gyvenime nepatyriau“.

Fotografas Henry Jiménez Kerbox paskatino porą apsikabinti ir pasibučiuoti. Ir vyrai šiuo metu džiaugiasi tuo, nors kai buvo fotografuojami jautėsi „šiek tiek nepatogu“ būti viešumoje.