meilė

Gėjų pora pasidalijo širdžiai miela istorija: „Mes visada buvome tabu“

Meksikietiškų šaknų turinti pora Jungtinėse Amerikos Valstijose teigia, kad jie neatitinka gėjų stereotipo ir dažnai aplinkinių palaikomi draugais. Ilgus metus jie slėpė kas yra iš tiesų, tačiau vienas netikėtas įvykis pakeitė vyrų gyvenimą ir suteikė tikėjimo žmonėmis.

Kaip išgyventi Valentino dieną? Patarimai vienišiams

Akivaizdu, kad pasaulyje gausu vienišų žmonių. Valentino diena daugelyje šalių išnaudojama kaip priemonė priminti, kad turime parodyti meilę savo antrajai pusei - o jei jos ar jo nėra? Pateikiame kelias idėjas kaip atsispirti spaudimui ir nesijausti vienišiems.

Mamos atsakymas apie savo LGBTQ+ vaikus sužavėjo tūkstančius (video)

Beveik du milijonus sekėjų Instagram ir virš šešiolikos milijonų TikTok gerbėjų turinti šeima pasidalino trumpu, bet įtaigiu video įrašu. Jame mamai užduodamas klausimas „Ar buvo lengva susitaikyti turint lesbietę dukrą ir gėjų sūnų?“.

Kai amžius meilei ne kliūtis: Mano žmonai 29, o man 66 - žmonės mano, kad ji mano dukra

Eileen de Freest ir Julia Zelg gimė skirtingais laikmečiais - jų amžiaus skirtumas 37 metai. Nepaisant to, jas abi sujungė meilė. Tiesa, nemaža dalis aplinkinių jas vis pavadina mama ir dukra.

Meilė prieš neapykantą. Diskusijas kelianti gėjų pora pasidalino savo žinia

Socialinio tinklo TikTok žvaigždės StanChris ir jo vaikino Bret LaBelle pora sulaukia nemažai neapykantos kupinų komentarų. Kai kuriems žmonėms vis užkliauna tai, kad gėjų amžiaus skirtumas yra 27 metai: StanChris yra 23-ejų, o Bret – 50 metų. Naujame „Instagram“ įraše pora paskelbė įrašą skirtą jų nekenčiantiems žmonėms.

Kodėl tiek daug gėjų yra vieniši? Socialinių tinklų vartotojai pateikė atsakymus

Kai kurie gėjai vis dažniau socialiniuose tinkluose pasidalina žinutėmis, kuriose pasakoja, jog jaučiasi vieniši ir jiems nepavyksta surasti antros pusės. Net ir tiems, kam nusišypso laimė - santykiai nebūtinai būna ilgalaikiai. Neseniai platformoje X užvirė diskusijos šia tema.

Scott Hoying pasidalino vaizdais iš vestuvių su savo partneriu (video)

Vasarą „Grammy“ laureatas, muzikantas ir „Pentatonix“ dainininkas Scott Hoying susituokė su modeliu Mark Manio. Tuo metu gerbėjai galėjo pamatyti tik kelias socialiniame tinkle „Instagram“ Paskelbtas nuotraukas. Dabar, duodamas interviu laidai „Pride Today“ jis pasidalino ir nuostabios šventės video akimirkomis.