meilė

15 patarimų, kurie padės jūsų santykiams peržengti vienerių metų ribą

Vienerių metų riba tampa tam tikru barjeru ir kartu išbandymu poros santykiuose. Išblėsta susižavėjimas, prasideda monotonija ir atrodo, kad vis kažko trūksta. GayLine.LT pataria ką reikėtų daryti, kad santykiai truktų gerokai ilgiau.

5 patarimai geriems santykiams per atstumą

Ne visi turi galimybes šalia vienas kito. Dėl darbo ar kitų priežasčių santykiai gali būti kuriami ir per nuotolį, tik retkarčiais susitinkant gyvai. Tai nėra paprasta, tikrai neskirta kiekvienam – bet meilė yra meilė. Ir jei tikrai myli – įveiki visus išbandymus. Pateikiame jums kelis patarimus kaip tokio tipo santykius puoselėti.

9 patarimai gėjams ir biseksualiems vyrams, kurie ieško rimtų santykių

Ne visiems gėjams ir biseksualiems vyrams pavyksta lengvai susirasti vaikiną su kuriuo galėtų užmegzti ilgalaikius santykius. Kai kurios paieškos užtrunka pakankamai ilgai ir kelia tokius klausimus: „ar su manimi kažkas negerai?“, „kodėl aš niekam neįdomus?“, arba „gal man lemta būti vienam?“ ir pan. Norime jums pateikti kelis paprastus patarimus, kurie gali padėti jums atrasti tą vienintelį.

Futbolininkė Emily Gielnik susituokė su savo partnere Temicos Sayer (foto)

Šis futbolo sezonas Emily Gielnik nebuvo pats sėkmingiausias. Ji patyrė traumą ir negalėjo dalyvauti pasaulio moterų futbolo čempionate. Tačiau asmeniniame gyvenime Australijos futbolininkei laimės netrūksta. Neseniai ji susituokė su savo drauge Temica Sayer.

8 ženklų, kurie rodo, kad jūsų santykiai artėja prie pabaigos

Neretai save įtikinėjam, kad su mūsų santykiais viskas yra gerai. Vis dėlto, toks savęs apgaudinėjimas nekelia pasitenkinimo nei vienai pusei. Pateikiame keletą aspektų, kuriuos vertėtų įsivertinti ir tuomet nuspręsti kaip turėtumėte elgtis.