pora

Skaitytojų skiltis: mano draugo tėvas pirtyje buvo lyg žvėris ieškantis grobio

GayLine.LT pakvietė skaitytojus pasidalinti kuriozinėmis situacijomis, kurios jiems nutiko ypatingos paskirties saunose. Dalinamės skaitytojo laišku, kuriame Andrius pasakoja apie nuotykį svingeriams skirtame vakarėlyje.

PROVERŽIS. Europos Parlamentas suteikė lygias socialines garantijas ir tėvams gėjams

Penktadienį Europos Parlamento direktoratas atsakinga už žmogiškuosius išteklius pranešė apie šioje institucijoje įsigaliojančią naują tvarką, kuri leis visiems tėvams, taip pat ir gėjų poroms, gauti atostogas naujagimio priežiūrai. Prie pokyčių inicijavimo prisidėjo ir LGBTQ+ institucijų darbuotojus vienijanti organizacija „Egalité“.

Vilnietės atsakymas kodėl gėjai negali tuoktis: „Moteris turi būti su vyru, kad būtų po to vaikų“

Prieš kurį laiką paskelbta apie trijų tos pačios lyties porų kovą prieš Lietuvą teismuose. Poros siekia įteisinti savo šeimas. Šia tema reportažą parengė ir LNK Kakadu („KK2“) laida. Jos metu kalbinti vilniečiai pasisakė prieš tokius siekius, tačiau argumentus kodėl tai yra negerai rinko sunkiai.

Niujorke susituokė dizaineris Atis Artemjevas ir kelionių agentūros direktorius Paulius Jančiauskas (foto)

Vasario 21 d. Jungtinėse Amerikos Valstijose lietuvis Paulius Jančiauskas ir latvis Atis Artemjevas ištarė vienas kitam TAIP. Apie tai paskelbta socialiniame tinkle Instagram.