JAV

Abortus įteisinantis įstatymas JAV Senate patyrė fiasko

JAV Senatas nepriėmė įstatymo projekto, kuriuo būtų išsaugota galimybė atlikti abortus. Demokratų pasiūlytas Moterų sveikatos apsaugos įstatymo projektas trečiadienį buvo atmestas 49 politikui balsavus už ir 51 - prieš. Respublikonai vieningai nepalaikė projekto.

Teismas nusprendė leisti trans vaikinui naudotis berniukų tualetu

Kartais sunku sveiku protu suvokti ką tenka iškęsti trans žmonėms. Jungtinėse Amerikos Valstijose tenka bylinėtis net dėl teisės patekti į tualetą. Metroweekly praneša, kad visiškai neseniai JAV apygardos teisėja Tanya Walton Pratt priėmė sprendimą, kad Indianos mokykla negali drausti trans septintokui patekti į berniukų tualetą.

Abortų įteisinimo panaikinimas: aistros ne tik JAV, bet ir Europoje

Jei jums atrodo, kad prieš abortus nusitiekusių politikų planai siekia tik Jungtines Amerikos Valstijas - reikėtų permastyti viską iš naujo. GayLine.LT aiškinasi kaip atsitiko, kad nuo 1973 m. priimtas sprendimas įteisinantis abortus JAV staiga gali būti atšauktas ir kokios to pasekmės Europai.

Šokiruojantys skaičiai: JAV pusę jaunų LGBT+ atstovų svarstė apie savižudybę

Remiantis tyrimais, beveik pusė LGBT+ jaunimo JAV per pastaruosius metus rimtai svarstė apie savižudybę. „Trevor Project“ – savižudybių prevencijos ir krizių intervencijos labdaros organizacija LGBT+ jaunimui – trečiadienį (gegužės 4 d.) paskelbė kasmetinį LGBTQ jaunimo psichikos sveikatos tyrimą.

JAV ambasadorius Lietuvoje: „Lietuva atsilieka net nuo Estijos ir Latvijos“

"Yra pripažįstama, kad Lietuva atsilieka nuo daugelio kitų šalių – tiek kalbant apie pripažinimą visuomenėje, tiek ir tokius klausimus kaip partnerystė. Įdomu yra tai, kad kalbant apie partnerystę, Lietuva atsilieka net nuo Estijos ir Latvijos. Pastarosiomis savaitėmis Latvija pasistūmėjo su partnerystės siūlymais tos pačios lyties žmonėms. Niekada nenorėčiau matyti Lietuvos, atsiliekančios nuo Latvijos ir Estijos", - sakė Robert S. Gilchrist.

Kalba verta milijono. Gėjus politikas atkirto homofobinius įstatymus siūlantiems respublikonams

„Ponai, aš jūsų nebebijau“, - sakė politikas gėjus savo kalboje, kuri paplito kaip virusas po socialinius tinklus. Misūrio valstijos atstovas Ian Mackey pasakė asmenišką ir aistringą kalbą tuo metu, kai politikai svarstė įstatymą, kuriuo norima uždrausti trans studentams dalyvauti varžybose.

Nevados politikas: homoseksualumas prieštarauja konstitucijai, nes gėjai negali daugintis (video)

John Carlo, kandidatas į mokyklos tarybą Nevadoje buvo užfiksuotas skandalingame vaizdo įraše, skelbia Advocate. Jame jis teigia, kad būti gėjumi prieštarauja Konstitucijai, nes gėjai negali daugintis.

Baltųjų rūmų atstovė spaudai nesulaikė ašarų kalbėdama apie respublikonų išpuolius prieš LGBTQ+ vaikus

Jen Psaki neseniai duovė interviu „News Not Noise“ programai, kuriame aptarė respublikonų siūlomus naujausius prieš LGBTQ+ bendruomenę nukreiptus teisės aktų.

Homofobiškas senatorius pasiūlė Disney sukurti filmą su Mikio ir Pluto sekso scena

Senatorius Ted Cruz praėjusią savaitę Jeilio universitete vykusiame renginyje pasiūlė „Disney“ kompanijai kuo greičiau sukruti filmą, kuriame animaciniai personažai Mikis ir Plutas būtų daugiau nei draugai, skelbia Advocate. Šis kvietimas yra besitęsianti konservatyvių pažiūrų politikų kova su LGBTQ+ bendruomenę palaikančiais asmenimis ir įmonėmis.