šeima

Meilė prieš neapykantą. Diskusijas kelianti gėjų pora pasidalino savo žinia

Socialinio tinklo TikTok žvaigždės StanChris ir jo vaikino Bret LaBelle pora sulaukia nemažai neapykantos kupinų komentarų. Kai kuriems žmonėms vis užkliauna tai, kad gėjų amžiaus skirtumas yra 27 metai: StanChris yra 23-ejų, o Bret – 50 metų. Naujame „Instagram“ įraše pora paskelbė įrašą skirtą jų nekenčiantiems žmonėms.

Proveržis: Nepale įregistruota LGBTQ+ žmonių santuoka

Nepalo teismai padarė tai, ko nedrįsta teisėjai Lietuvoje. O lapkričio 29 d. Nepalas žengė dar toliau – įvykdė Aukščiausiojo Teismo nutartį ir įregistravo tos pačios lyties asmenų santuoką. Buvo pripažinta Maya Gurung ir Surendra Pandey dar 2017 metais sudaryta santuoka.

Raskevičius pratrūko: ne politikei aiškinti mano vaikui kas yra jo šeima

Tomas Vytautas Raskevičius neseniai dalyvavo TV3 laidoje Dėmesio centre. Tiesioginiame eteryje konservatorė Vilija Aleknaitė-Abramikienė ėmėsi postringauti apie politiko šeimą ir aiškinti kokie nariai ją sudaro. Po tokių pareiškimų neišlaikė Laisvės partijos nario nervai.

Italijoje sekso skandalas. Konservatyvios premjerės vaikinas pasiūlė kitai moteriai seksą keturiese

Šį kartą kraštutinių dešiniųjų pažiūrų partijos deleguota Italijos premjerė Giorgia Meloni atsidūrė žiniasklaidos antraštėse visiškai ne dėl politinės veiklos. 10 metų trukusi jos draugystė su vaikinu nutrūko po to, kai televizijos šou „Striscia La Notizia“ metu buvo įrašytas vyro pasiūlymas kitai moteriai užsiimti grupiniu seksu.

Į prezidentus keliamas D. Žalimas: visi vienodai turi teisę į tą pačią šeimyninę laimę

Laisvės partijos kandidatas į prezidentus LRT „Dienos temoje“ išreiškė paramą visoms šeimoms, nepriklausomai kas jas sudaro, taigi ir LGBTQ+ žmonės. Jis sukritikavo Gitaną Nausėdą, kuris savo veikloje neretai pamina Konstituciją, o pasitarti šeimos klausimais kviečiasi bažnyčios atstovus.

Karbauskis: įstatymų, kuriuos priėmė Latvija, priiminėti Lietuvoje negalima

Jau ne pirmą kartą Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis rodo, kad žmonių lygiateisiškumo siekiai jam yra nepriimtini. Ypač kai kalbame apie LGBTQ+ bendruomenę. Po Latvijoje įvykusio balsavimo dėl partnerystės įteisinimo jis pareiškė, kad tokių įstatymų Lietuvoje priimti negalima.

Translytis lietuvis: „Mama buvo prigąsdinus, kad „tėvą reikės su karstu išvežti, jei sužinos“

Atrasti tikrąjį save nėra lengva. Translytis vyras LRT pasakoja, ką jam teko įveikti, kad pagaliau galėtų būti savimi - neįtikėtinai sunkus brendimo laikotarpis, konfliktai su šeima, hormonų terapija, krūtų šalinimo operacija ir galiausiai tikra laimė.

Atviri santykiai - ką reikėtų žinoti prieš nusprendžiant susitikinėti su kitais?

Tradicinės normos bando mums įteikti, kad monogamija yra vienintelė priimtina romantiškų santykių forma. Tam įtakos turi ir religija - tuokiantis duodama priesaika būti ištikimiems. Tačiau realybėje, tiek heteroseksualios, tiek LGBTQ+ bendruomenei priklausančios poros pačios sprendžia kokie santykiai jiems yra priimtiniausi.