Lesbiečių porą sukrėtė laiškas gautas iš vietos, kurioje jos norėjo švęsti vestuves

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Lesbiečių porą sukrėtė laiškas gautas iš vietos, kurioje jos norėjo švęsti vestuves

Sek, 01/21/2024 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Širdį draskantis elektroninis laiškas sukrėtė lesbiečių porą. Jų vestuvių puotai pasirinktos vietos savininkai ilgai derino renginio detales, o vėliau nusprendė informuoti apie savo įsitikinimus.

Ali Waggy ir jos sužadėtinė Jessica Robinson sakė, kad jau buvo apsirengusios sumokėti užstatą  „The Barn at Grace Hill“ savininkams, kad jie rezervuotų šią vietą poros vestuvėms. Tačiau jos sulaukė netikėto laiško, rašo Nypost.com.

Ali sakė, kad gavusi širdį draskantį laišką, ji „verkė visą naktį“. Juo labiau, kad vietos savininkai daugelį mėnesių diskutavo su ja apie vestuves ir tik paskutinę minutę atskleidė savo religinius įsitikinimus.

„Nors mūsų gilūs religiniai įsitikinimai neleidžia švęsti nieko kito, išskyrus santuoką tarp vyro ir moters, mes norime visiems vienodai tarnauti ir nenorime niekam užkirsti kelio naudotis mūsų pastatu“, – laiške rašė vietos savininkas.

- „Mūsų širdys turi tarnauti, neatsižvelgiant į rasę, tikėjimą, odos spalvą, kilmę, seksualinę orientaciją, lytį ar šeimyninę padėtį, kartu išlaikant savo įsitikinimus. Jei nuspręsite, kad mūsų vieta yra ta, kurios norite savo vestuvėms, mes manome, kad teisingiausia jums žinoti, kas mes esame ir kuo tiki mūsų širdis“.

Nors vietos savininkas neuždraudė naudotis jo vieta, pora atsisakė planų ten organizuoti verstuves.

„Manau, kad labiau apmaudu, kad mes vis dar susiduriame su šiuo klausimu, ir tai yra 2024 m.“, – vietiniam leidiniui sakė Ali. Ji teigė, kad draudimo nesulaukusi tik todėl, kad tai būtų neteisėta.

Porai pasidalinus savo išgyvenimais socialiniuose tinkluose, gausus būrys žmonių ėmėsi siūlyti savo turimas vietas vestuvėms.