religija

Mergelės Marijos su vaivorykštės aureole plakatų istorijoje dar vienas teismo sprendimas

Lenkijos teismas atmetė apeliacinį skundą dėl trijų moterų, patrauktų baudžiamojon atsakomybėn dėl plakatų, vaizduojančių Mergelę Mariją su LGBT vėliavos spalvų aureole, išteisinimo, pranešė Amnesty International.

Popiežius nusiuntė padėką prieštaringai vertinamai vienuolei už 50 metų tarnystę LGBTQ katalikams

Popiežius Pranciškus išsiuntė padrąsinantį laišką vienai amerikiečių vienuolei, dėkodamas jai už 50 metų tarnystę LGBTQ katalikams. Prieš daugiau nei du dešimtmečius Vatikanas atliko tyrimą ir pasmerkė jos darbą.

Pietų Afrika ir LGBTQ+ bendruomenė gedi arkivyskupo Desmondo Tutu

Eidamas 91-uosius metus sekmadienį mirė kovos su apartheidu Pietų Afrikos Respublikoje simboliu ir šalies moraliniu autoritetu laikomas arkivyskupas Desmondas Tutu. Jis buvo ryškus diskriminacijos lyties pagrindu priešininkas ir LGBTQ+ bendruomenės rėmėjas.

Gėjus pastorius pamaldas bažnyčioje vedė apsirengęs DRAG drabužiais

Liuteronų bažnyčia Čikagoje sulaukė milžiniško susidomėjimo po to, kai Facebook socialiniame tinkle paskelbė nuotraukas, kuriose pastorius Aaron Musser laiko mišias. Jų metu gėjus pastorius buvo apsirengęs balta suknele ir užsidėjęs peruką.

Krikščionių vaikų namai padavė Bideno administraciją į teismą

Holstono jungtiniai metodistų namai Greeneville mieste, Tenesyje, rūpinasi vaikais ir padeda jiems susirasti įtėvių šeimas bei globėjus. Šie namai yra susijusi su Jungtine metodistų bažnyčia, kuri mano, kad „homoseksualumo praktika yra nesuderinama su krikščionišku mokymu“ ir kad „seksualiniai santykiai galimi tik monogaminės, heteroseksualios santuokos sandoroje“.