Lesbietės

Lesbietės laiškas: Jaučiausi priblokšta kai tėtis mane atstūmė

Sunku suvokti ką išgyvena vaikas, kai jo tėvai pasako, kad nenori nieko su juo turėti bendro. Ir tai nutinka ne dėl vaiko poelgių, o visiškai kitos priežasties - tėvams nepatinka kas jis/ji/jie yra. GayLine.LT redakcijai laišką atsiuntusi homoseksuali mergina teigia, kad ją atstūmė jos tėvas.

Ženklai, išduodantys, kad mano žmona gali būti lesbietė

Vestuvių ir santuokos pagrindas yra pasitikėjimas bei atvirumas. Tačiau kartais gali atsirasti klausimų dėl partnerio seksualinės orientacijos, kurie gali sukelti nerimą ir nesaugumą. Svarbu suprasti, kad seksualinė orientacija yra asmeninis ir sudėtingas klausimas, kurį kiekvienas žmogus išgyvena skirtingai. Vieni žmonės jau vaikystėje gali žinoti priklausantys LGBTQ+ bendruomenei, kitiems tai atradimo procesas.

Tyrimas: Lesbietės dažniau patiria orgazmą nei heteroseksualios moterys

Rutgers universiteto mokslininkai neseniai atliko tyrimą ir patvirtino kitų tyrėjų ankščiau skelbtas išvadas. Lesbietėms patirti organizmą yra didesnė tikimybė nei heteroseksualioms moterims. Tyrėjai paskelbė ir konkrečius procentus.

Lesbietės tėvas atsisakė dalyvauti vestuvėse. Sulaukė pasmerkimo (video, foto)

Daugeliui vaikų tėvų palaikymas yra labai svarbus, ypač reikšmingiausių jų gyvenimo įvykių metu. Socialiniame tinkle „TikTok“ milžiniško susidomėjimo sulaukė video, kuriame užfiksuotos dviejų moterų vestuvės. Vienos iš susituokusių moterų tėvui atsisakius dalyvauti dukters vestuvėse – jos brolis su draugu nusprendė išreikšti jai paramą.

Pirmoji Australijos homoseksualumo neslepianti ministrė susituokė su ilgamete partnere

Australijos užsienio reikalų ministrė Penny Wong kovo 17 d. paskelbė, kad susituokė su partnere Sophie Allouache. Moterys kartu gyvena beveik du dešimtmečius ir turi dvi dukras – Alexandrą (11 metų) ir Hanną (8 metų). Ceremonijoje jos nešė gėles.