• Eileen de Freest ir Julia Zelg // Nuotr. iš juliazelg

Kai amžius meilei ne kliūtis: Mano žmonai 29, o man 66 - žmonės mano, kad ji mano dukra

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Kai amžius meilei ne kliūtis: Mano žmonai 29, o man 66 - žmonės mano, kad ji mano dukra

Pen, 12/15/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Eileen de Freest ir Julia Zelg gimė skirtingais laikmečiais - jų amžiaus skirtumas 37 metai. Nepaisant to, jas abi sujungė meilė. Tiesa, nemaža dalis aplinkinių jas vis pavadina mama ir dukra.

29 metų Julia Zelg ir 66 metų Eileen de Freest susipažino 2019 m. „Tinder“ programėlės pagalba, rašo mirror.co.uk. Tada ir prasidėjo jų draugystė, kuri vedė link santuokos. Šeima gyvena Londone ir nepaisant aplinkinių komentarų drąsiai kalba apie savo santykius.

„Youtube“ laidoje „Meilė neteisia“ Julia prisipažino iš pradžių abejojusi aš šeštoje dešimtyje esantys žmonės vis dar dega noru turėti intensyvų seksualinį gyvenimą. Tačiau pažintis su Eileen jos nuomonę pakeitė.

Tą patvirtino ir pati Eileen: „Mūsų su Julia seksualinis gyvenimas yra nepaprastai geras – turiu galvoje, niekada nebuvau su kuo nors tokiu įdomiu ir mėgstančiu linksmintis kaip ji“.

Eileen pridūrė, kad sutikus Julia jos lytinis potraukis gerokai sustiprėjo, o Julia suprato, jog jai intymių santykių nereikia tiek, kiek ji galvojo iš pradžių.

Pora atskleidė, kad nusprendė susitikinėti ir su kitomis partnerėmis, tačiau prioritetas visuomet liks šeima.

Julia teigia, kad pakankamai dažnai sutuoktinę aplinkiniai vadina jos mama. „Mano mama yra keleriais metais jaunesnė už Eileen“, sakė ji, pridurdama, kad sulaukė kaltinimų, jog ji prisirišusi prie mamos, todėl ir nori tokių santykių.

„Jei mes esame kažkur viešumoje ir žmonės sako, kad Eileen yra mano mama, o aš atsakau, kad iš tikrųjų esame susituokusios, jie dažniausiai būna labai susigėdę“, – sakė Julia.

Moteris pripažino, kad sulaukia nemažai neapykantos komentarų jų poros atžvilgiu. „Deja, vis dar yra daug homofobiškų žmonių“, - apgailestavo ji.