atviri santykiai

Kaip pradėti pokalbį su partneriu apie atvirus santykius?

Kalbėjimas apie atvirus santykius su antrąja puse gali būti sudėtingas ir bauginantis, tačiau tai svarbus ir būtinas jei jaučiate, kad būtent to norite. Taigi kaip tinkamai pasiruošti ir pradėti pokalbį apie atvirus santykius, siekiant supratimo ir abipusio sutikimo?

Kai amžius meilei ne kliūtis: Mano žmonai 29, o man 66 - žmonės mano, kad ji mano dukra

Eileen de Freest ir Julia Zelg gimė skirtingais laikmečiais - jų amžiaus skirtumas 37 metai. Nepaisant to, jas abi sujungė meilė. Tiesa, nemaža dalis aplinkinių jas vis pavadina mama ir dukra.

Atviri santykiai - ką reikėtų žinoti prieš nusprendžiant susitikinėti su kitais?

Tradicinės normos bando mums įteikti, kad monogamija yra vienintelė priimtina romantiškų santykių forma. Tam įtakos turi ir religija - tuokiantis duodama priesaika būti ištikimiems. Tačiau realybėje, tiek heteroseksualios, tiek LGBTQ+ bendruomenei priklausančios poros pačios sprendžia kokie santykiai jiems yra priimtiniausi.

Malonumai trise. Apie ką turite pasikalbėti – jei pasiryžtumėte šiam žingsniui

Nusprendėte kartu į savo miegamąjį pasikviesti trečią žmogų? Jei taip, jau esate pusiaukelėje. Tačiau prieš veikiant – reikėtų atlikti keletą žingsnių ir įsitikinti, kad jūsų pora pasirengusi minėtam žingsniui.

APKLAUSA. Pasakė ką galvoja apie atvirus santykius santuokoje

Naujausia „Pew Research“ apklausa atskleidė amerikiečių požiūrį į atvirus santykius santuokoje, t.y. susitarimą, kurio pagrindu sutuoktiniai gali mylėtis ir su kitais parneriais. Tyrimas atskleidė, kad esame esminių skirtumų tarp heteroseksualių ir LGBTQ+ porų, taip pat jaunimo ir vyresnio amžiaus žmonių.

15 patarimų, kurie padės jūsų santykiams peržengti vienerių metų ribą

Vienerių metų riba tampa tam tikru barjeru ir kartu išbandymu poros santykiuose. Išblėsta susižavėjimas, prasideda monotonija ir atrodo, kad vis kažko trūksta. GayLine.LT pataria ką reikėtų daryti, kad santykiai truktų gerokai ilgiau.