• M. Norbuto nuotr.
  • M. Norbuto nuotr.
  • M. Norbuto nuotr.
  • M. Norbuto nuotr.
  • M. Norbuto nuotr.
  • A

Įvairiaspalvė minia juda Gedimino prospektu (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Įvairiaspalvė minia juda Gedimino prospektu (foto)

Št, 07/01/2023 - 14:11
Kategorija:
0 komentarų

Vaivorykštės vėliavomis, plakatais nešina LGBTQ+ ir bendruomenę palaikančių žmonių minia šiuo metu juda Gedimino prospektu Vilniuje. Renginys prasidėjo prie Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos ir baigsis Katedros aikštėje.

M. Norbuto nuotr.„Esu čia, nes man svarbu parodyti, kad mes neturime nieko bijoti. Jie gali mūsų nekęsti, niekinti, bet man nesvarbu. Noriu pasakyti tiems žmonėms, kad aš niekur nedingsiu ir jiems teks su tuo susitaikyti“, - GayLine.LT redakcijai sako proteste dalyvaujanti Aistė.

Eisenoje einantis GayLine.LT redaktorius Martynas Norbutas, kurie teismo keliu siekia vienalytės santuokos pripažinimo teigia, jog šis renginys yra labai svarbus kovoje už lygiateisiškumą.

„Sutinku nemažai LGBTQ+ žmonių, kurie nemato prasmės čia ateiti. Bet tuomet jų klausiu – kokiu būdu galime išsikovoti tokias pat teises kaip ir kitų žmonių, jei tyliai lauksime po šluota. Mus ilgus metus bando užtildyti. Laikas visiems pabusti ir kovoti – nes tik taip galime išsireikalauti, kad būtų gerbiamos ne statistinės daugumos, o visų piliečių teisės“, - įsitikinęs jis.

Minioje einanti Loreta su savo dukra redakcijai pabrėžė, kad tai pirmas kartais, kai jos dalyvauja tokiame renginyje.

„Esame čia pirmą kartą ir labai džiaugiamės. Kiek aplink nuostabių žmonių. Man labai svarbu, kaip mamai, būti su savo vaiku. Ja labai myliu ir noriu, kad nepriklausomai nuo jos seksualinės orientacijos, ji būtų laiminga. Man tai yra svarbiausia“, - pasakoja Loreta.

M. Norbuto nuotr.

M. Norbuto nuotr.