vaivorykštės vėliava

Teimas: vaivorykštės perėjos klausimai ne teismo kompetencija

„Pėsčiųjų perėjos nudažymas vaivorykštės spalva nėra priskiriamas prie techninių eismo reguliavimo priemonių, todėl toks kelio ženklinimas neturėjo būti derinamas su policija. Vadinasi, dėl sprendimo, kuriame iš esmės yra tik nurodyta bendro pobūdžio informacija ir įtvirtintas atsakovės ir pareiškėjo nuomonių skirtumas, ginčas administraciniame teisme negali būti sprendžiamas. Teisinių pasekmių nebuvimas byloja, jog ginčo iš esmės nėra“, – teigiama teismo nutartyje.

„X faktoriaus“ nugalėtojai - „Mando“ koncerto metu išreiškė paramą LGBTQ+ bendruomenei

Sekmadienį „Vilnius ORE“ miesto festivalį atidarė televizijos projekto „X Faktorius“ finalistai. Nenuostabu, kad ant scenos lipo ir projektą laimėjęs lietuvio ir prancūzo duetas „Mando“.

13-ametė sulaikyta policijos nes per daug triukšmavo proteste prieš abortų draudimą (video)

Floridos policija sulaikė 13-metį vaiką ant pečių apsisiautusį biseksualų vėliavą, neva todėl, kad protesto metu per garsiai šaukė šūkius, praneša Advocate. Sulaikymą nufilmuotas video jau peržiūrėtas milijonus kartų.

Islandijai vaivorykštės perėjų nepakanka – dažo gatves (foto, video)

Visi žinome, kad pirmoji pripažinusi Lietuvos nepriklausomybę yra Islandija. Tačiau retas kuris pasidomėjo, koks didelis LGBTQ+ bendruomenės palaikymas čia yra. Šalies sostinė Reikjavikas didžiuojasi turėdama vaivorykštės gatvę.

Turkijos policija išvaikė LGBTQ+ eitynių dalyvius. 370 žmonių suimta (foto, video)

Sekmadienį Turkijos policija neleido šimtams žmonių susiburti į kasmetinę Stambulo LGBTQ+ eiseną ir sulaikė 370 žmonių. Valdžia buvo uždraudusi bet kokius susibūrimus būtent tuo metu, kai turėjo vykti eitynės.