Turite antrą pusę, bet pradeda įsimylėti kitą žmogų? Specialistas pataria ką daryti

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Turite antrą pusę, bet pradeda įsimylėti kitą žmogų? Specialistas pataria ką daryti

Ant, 03/07/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Terapeutas Jeff Guenther iš Portlando pasidalijo paprastais patarimais ką daryti jei turite pastovų partnerį, bet pradeda įsimylėti kitą asmenį.

Jeff įrašas TikTok platformoje jau sulaukė daugiau nei 1,6 milijono peržiūrų. Pirmiausia jis pabrėžė, kad šie patarimai yra tiems, kurie turi monogamiškus santykius.

Iš pradžių jis sako, kad reikėtų nusiraminti: „Nieko nedaryk... Susižavėjimas ateina ir išeina“. Įsimylėjimas yra labai dažnas reiškinys ir nebūtinai reiškia, kad esate nepatenkintas savo partneriu.

Antra, stenkitės tiesiog mėgautis jausmu, neperžengdami savo santykių ribų, „ir nedarykite nieko, ko nenorėtumėte, kad darytų jūsų partneris“.

Trečia, „paklauskite savęs, ar jūsų simpatijoje yra kažkas tokio, ką norėtumėte daugiau patirti su savo partneriu, pavyzdžiui, jaustis labiau geidžiamesnis“.

Ketvirta, „nepanikuoti“. Kaip minėjau anksčiau, įsimylėjimas ką nors kito nereiškia, kad jūsų santykiai nutrūko ar yra bėdų. Paklauskite savęs, ką tai reiškia apie jums. Pavyzdžiui, ar jūsų simpatija yra jūsų autoritetas? Galbūt ieškote tėvų pritarimo? Galbūt jūs ieškote daugiau nuotykių“

Jeff Guenther sako, kad susižavėjimas gali tapti problema, tačiau taip būna retai. Kitame įraše jis pateikia ženklus kaip atpažinti, kad susižavėjimas kitu asmeniu gali sukelti bėdų:

  • „Pirmasis žmogus, kuriam norite išsipasakoti ar pasakyti gerą naujieną yra jūsų susižavėjimo objektas, o ne jūsų partneris.
  • Antra - jūs dalinatės nemaloniomis savo santykių detalėmis su juo ir nepasakojate savo partneriu apie šiuos intymius pokalbius.
  • Trečia. Jūs pradedate vertinti savo susižavėjimo objektą geriau, nei jūsų partnerį. Ir pastebite, kad turite su savo partneriu mažiau kantrybės ir susierzinate greičiau.
  • Ketvirta. Jūs sugalvojate vis daugiau būdų sukuriant aplinkybes pasimatyti, susitikti su savo simpatija, vietoj to, kad būti su savo partneriu.
  • Penkta. Jūs mažiau įsitraukiate ir turite paviršutinius pokalbius su savo partneriu. Šešta. Jei jums plyšta širdis, kai įsivaizduojate, kad jūsų partneris daro dalykus su kažkuo kitu, kuriuos jūs pats darote su savo simpatija“.

Pajutus šiuos simptomus, terapeutas pataria padaryti pauzę ir nesusitikti su nauja simpatija, bei pabandyti energiją nukreipti į jau turimus santykius.