santykiai

Ar vaikų atvirumas apie seksualinę orientaciją pagerina santykius su tėvais?

Santykiai su tėvais dažnai yra vieni svarbiausių žmogaus gyvenime. Meluoti, apsimetinėti ar rizikuoti būti atstumtam, bet jaustis sąžiningu prieš save ir tėvus – tokius pasirinkimus dažniausiai apsvarsto jauni žmonės. Šis klausimas yra svarbus ne tik LGBTQ+ bendruomenei, bet ir platesnei visuomenei, nes jis susijęs su šeimos emocinio ryšio ir psichologinės gerovės aspektais.

Išvarytos iš namų atviras lesbietės laiškas tėvui: „Tą akimirką mano pasaulis sugriuvo“

Ilgus metus ypatingą ryšį su tėvu turėjusios merginos pasaulis sugriuvo, kai prisipažinus apie savo homoseksualumą, jai buvo duota valanda palikti namus. Paskatinta draugų mergina parašė laišką GayLine.LT redakcijai ir paprašė jį paskelbti viešai.

Kodėl vieni mylisi kasdien, kitiems – net ir kartas per mėnesį per daug?

Žmogaus seksualumas yra sudėtingas ir įvairialypis fenomenas, kurį įtakoja daugybė veiksnių – nuo biologinių iki psichologinių ir socialinių. Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų apie seksualinį gyvenimą yra: kodėl vieni žmonės nori sekso dažnai, o kiti retai?

Lesbietės laiškas: Jaučiausi priblokšta kai tėtis mane atstūmė

Sunku suvokti ką išgyvena vaikas, kai jo tėvai pasako, kad nenori nieko su juo turėti bendro. Ir tai nutinka ne dėl vaiko poelgių, o visiškai kitos priežasties - tėvams nepatinka kas jis/ji/jie yra. GayLine.LT redakcijai laišką atsiuntusi homoseksuali mergina teigia, kad ją atstūmė jos tėvas.

Ženklai, išduodantys, kad mano žmona gali būti lesbietė

Vestuvių ir santuokos pagrindas yra pasitikėjimas bei atvirumas. Tačiau kartais gali atsirasti klausimų dėl partnerio seksualinės orientacijos, kurie gali sukelti nerimą ir nesaugumą. Svarbu suprasti, kad seksualinė orientacija yra asmeninis ir sudėtingas klausimas, kurį kiekvienas žmogus išgyvena skirtingai. Vieni žmonės jau vaikystėje gali žinoti priklausantys LGBTQ+ bendruomenei, kitiems tai atradimo procesas.

Kaip pradėti pokalbį su partneriu apie atvirus santykius?

Kalbėjimas apie atvirus santykius su antrąja puse gali būti sudėtingas ir bauginantis, tačiau tai svarbus ir būtinas jei jaučiate, kad būtent to norite. Taigi kaip tinkamai pasiruošti ir pradėti pokalbį apie atvirus santykius, siekiant supratimo ir abipusio sutikimo?

Vyro klausimas ekspertui: esu heteroseksualus, bet kodėl vis ieškau vyru?

„Nežinau, kas mane vis traukia prie to: ar tai tik noras būti fiziškai artimam su kuo nors, kad ir su bet kuo?“, - eksperto klausia save heteroseksualiu laikantis vyras, kuris retkarčiais vis nori turėti santykius su savo lyties atstovais.