santykiai

Ar seksas per pirmąjį pasimatymą yra priežastis, kodėl aš vis dar esu vienišas/a/i?

Tai vienas iš pakankamai dažnų klausimų, kuriuos tenka aptikti diskusijų svetainėse. Kai kurie žmonės svarsto ar tai, kad jie leidžiasi į seksualinius malonumus vos tik sutikę parnerį, negali turėti įtakos tolimesniems jų santykiams.

Jogos nuogiems studijos įkūrėjai: baimė greitai išsiskaido, kai pradedi daryti pratimus (foto)

Jeff Vilensky kurį laiką pats ieškojo sveikatingumo ir jogos studijų. Vis dėlto po apsilankymo skirtingose vietose jis sau užduodavo tą patį klausimą: „Kur, po velnių, yra vyrai? Mat šiose vietose didžioji dauguma lankytojų buvo moterys. Tai paskatino Jeff įkurti erdvę, kurioje puikiai jaustųsi būtent vyrai - čia joga jie užsiima nuogi.

Gėjų pasidalino intriguojančiomis nuotykių istorijomis

Socialinio diskusijų tinklo „Reddit“ vartotojai pasidalino savo pažinčių ir nuotykių istorijomis. Akivaizdu, kad gyvenimas nėra toks nuobodus, kaip galėtų atrodyti, o pažintys gali užsimegzti netikėčiausiose vietose. Vieni vartotojai lovoje atsidūrė su savo vaikino gerais draugais, kai kas turėjo nuotykių su kunigu ar pavėžėjimo paslaugas teikusiu vairuotoju.

68,2 proc. lietuvių nepritaria, jog LGBTQ+ poros lygiavertės heteroseksualioms

Laisvos visuomenės instituto užsakymu visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ atliktas tyrimas atskleidžia, kad per penkerius metus dar daugiau lietuvių nepritaria, jog vaikams mokyklose būtų sakoma, kad homoseksualios poros yra lygiavertės heteroseksualioms. Įvardyta ir kas tam labiausiai nepritaria bei kokia yra skirtingų partijų rinkėjų nuomonė.

8 vyrų tipai, kurie turėtų patikti jūsų tėvams

Pristatyti savo išrinktąjį tėvams nėra jau taip paprasta. Net kai pasitikite savimi 100 proc. vis tiek greičiausiai pajausite tam tikrą vidinį virpuliuką - o kas jei jiems jis nepatiks? Žinoma tėvai gali būti skirtingi, kaip ir jų įsivaizdavimas kas jums tinka į poras. Mes pateikiame kelis vyrų tipus, kurie dažniausiai susilaukia palankaus tėvų vertinimo.

„Disney“ aktorius Karan Brar atskleidė esantis biseksualus (foto)

„Tiesiog buvau save įtikinęs, kad ši mano dalis nebus tokia patraukli norint mane geriau pažinti ir bus našta, kurią kiti turėtų kęsti“, – kodėl slėpė savo biseksualumą praeityje kalbėjo K. Braras. Atvirai apie savo seksualinę orientaciją aktorius prakalbo „Teen Vogue“ straipsnyje.