jausmai

Kaip jaučiasi vaikas, kai vienas iš tėvų pasirodo esantis homoseksualus?

Tėvų seksualinė orientacija ir jos atskleidimas viešai gali sukelti įvairių emocijų vaikams. Netikėtumas, kad vienas iš tėvų yra homoseksualus, gali būti ypač sudėtingas ir sukelti daug klausimų bei nesusipratimų. Kita vertus, jei tam ruošiamasi iš anksto – galima sustiprinti tėvų ir vaiko ryšius.

Lesbietės laiškas: Jaučiausi priblokšta kai tėtis mane atstūmė

Sunku suvokti ką išgyvena vaikas, kai jo tėvai pasako, kad nenori nieko su juo turėti bendro. Ir tai nutinka ne dėl vaiko poelgių, o visiškai kitos priežasties - tėvams nepatinka kas jis/ji/jie yra. GayLine.LT redakcijai laišką atsiuntusi homoseksuali mergina teigia, kad ją atstūmė jos tėvas.

Homoseksuali mergina: „Meilė ir supratimas gali nugalėti bet kokius iššūkius“

Koks svarbus šeimos narių palaikymas atrandant save su GayLine.LT redakcija pasidalino viena mūsų skaitytojų. Ji teigia, kad gėjus dėdė suteikė jai milžinišką pagalbą tiek priimant save, tiek atskleidžiant šeimos nariams savo jausmus.

Pasimetęs vyras kreipėsi į ekspertą: man patinka merginos, po to vaikinai, po to jais bjauriuosi

Jausmuose pasiklydęs skaitytojas kreipėsi į ekspertą patarimo kaip atrasti save ir suprasti savo poreikius. Anot jo, jį traukia merginos, po to viskas pasikeičia ir norisi būti su vaikinais. Po kiek laiko jis net nenori pažiūrėti į vaikinų pusę, o žiūrėk ir vėl norisi būti tiek su jais, tiek su moterimis.

Colton Underwood prakalbo apie futbolo komandos persirengimo kambarių užkulisius

Interviu tinklalaidei „Call Her Daddy“ metu, Colton Underwood prisipažino, kad jau šešerių pradėjo jausti, kad nėra toks pat kaip daugelis berniukų. Buvęs futbolininkas papasakojo ir kas vysta bei kaip jis jautėsi sportininkų persirengimo kambariuose.

„X-Men 97“ kūrėjas patvirtina, kad Morph prisipažino jaučiantis jausmus komandos draugui

„X-Men 97“ gerbėjai džiūgauja po patvirtinimo, kad vienas X-Man herojų jaučia romantiškus jausmus kitam komandos nariui. „X-Men 97“ yra didelio susidomėjimo sulaukęs animacinis televizijos serialas ir viena geriausių visų laikų Marvel komikso adaptacijų.

Kaip pasakyti savo žmonai, kad esu homoseksualus?

Atsiskleidimas apie savo seksualinę orientaciją yra asmeniškas ir emociškai sudėtingas procesas, ypač kai esate vedęs. Jei nusprendėte pasakyti savo žmonai, kad esate homoseksualus, tai gali būti vienas iš sunkiausių pokalbių jūsų gyvenime. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip pasiruošti šiam pokalbiui ir kokius žingsnius galite žengti, kad tai būtų kuo mažiau skausminga abiem pusėms.

Kaip atpažinti, kad mano sutuoktinis yra biseksualus?

Nors visuomenėje vis dar yra daug stereotipų ir nesusipratimų apie biseksualumą, svarbu suprasti, kad biseksualūs žmonės gali turėti ilgalaikius, monogaminius santykius ir būti visiškai ištikimi savo partneriams. Jei įtariate, kad jūsų sutuoktinis gali būti biseksualus, tai gali sukelti daug klausimų ir abejonių. Štai keletas ženklų, kurie gali padėti suprasti jūsų sutuoktinio seksualinę orientaciją, ir patarimai, kaip elgtis tokioje situacijoje.

10 ženklų, kad esate pasirengę bendrauti su savo buvusiuoju

Net ir jei nutraukiate savo santykius - susitvarkyti su jausmais nėra taip paprasta. Daugelis žmonių nori bendrauti su savo buvusiaisiais, tačiau kaip suprasti - kad šis bendravimas jau nebedaro jums emocinės žalos. GayLine.LT pateikia keletą dalykų, kurie įrodo, kad jūs pasirengęs šiam žingsniui.