Šešiasdešimtmetis vyras buvo sunkiai sužeistas per homofobinį išpuolį

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Šešiasdešimtmetis vyras buvo sunkiai sužeistas per homofobinį išpuolį

Pir, 06/20/2022 - 12:30
Kategorija:
0 komentarų

Šešiasdešimtmetis vyras patyrė sunkius veido sužalojimus po homofobiško išpuolio Liverpulyje, praneša PinkNews. Ankstų gegužės 16 d. rytą auka buvo užpulta einant Bažnyčios gatve prie pat miesto centro.

Nusikaltėlis keikėsi homofobiškais keiksmažodžiais, aukai kelis kartus smogė, pranešė policija. Policijos nuomone, nusikaltimas įvykdytas dėl aukos seksualinės orientacijos ir jis traktuojamas kaip neapykantos nusikaltimas.

Naudodami vietos stebėjimo filmuotą medžiagą tyrėjai nustatė vyrą, kuris, jų nuomone, gali turėti informacijos, kuri padėtų atlikti tyrimą.

„Labai apmaudu, kad per Pride mėnesį, kai švenčiame toleranciją savo bendruomenėse, atrodo, kad vyras tapo taikiniu dėl jo seksualinės orientacijos“, – sakė inspektorius Tony Roberts. - „Būti taip užpultam yra niekšiška, todėl esame pasiryžę surasti atsakingus asmenis ir pašalinti juos iš savo gatvių“.

Policijos duomenimis, 2014–2021 m. pranešimų apie LGBTQ+ neapykantos nusikaltimus Jungtinėje Karalystėje išaugo 210 procentų. Tikėtina, kad išpuolių mastai yra dar didesni, nes devynios iš 10 LGBTQ+ aukų nepraneša valdžios institucijoms apie neapykantos nusikaltimus, rodo vyriausybės duomenys.