nusikaltimas

Norvegija gedi Osle prie LGBTQ+ klubo nužudytų aukų: „Kulkos negali nužudyti meilės“

Norvegijos ministras pirmininkas ir karališkoji šeima prisijungė prie gedinčiųjų ceremonijoje Oslo katedroje, rašo PinkNews. Čia sekmadienio rytą nedidelė, pačių artimiausiųjų žmonių grupė susirinko apraudoti savo šeimos narių, giminių, mylimųjų.

Skandalas Jungtinėse Tautose - seksualinės prievartos ir korupcijos atvejai

Naujas BBC filmas atskleidžia tamsiausiu Jungtinių tautų (JT) organizacijos užkulisius. Filme „The Whistleblowers: Inside the UN“ teigiama, kad organizacijos vadovai ne tik nesistengė aiškintis tokius atvejus, bet ir juos patys dangstė atleisdami darbuotojus, kurie bandė apie tai kalbėti viešai.

Tailande lietuvis įtariamas transseksualios meilužės nužudymu

Patajos policija sulaikė 30 metų lietuvį M. K., kurio transseksuali mergina trečiadienį buvo rasta nužudyta savo namuose Surino Prasato rajone. Pranešama, kad vyras buvo susektas pagal mobiliojo telefono signalą, kurį jis tariamai paėmė iš mirusios meilužės.

Nužudyto gėjaus tėvai: priimkite ir mylėkite savo vaikus tokius, kokie jie yra

Jos teigimu, jau labai neramu, kad kai kuriose šalyse, kuriose teko lankytis, LGBTQ+ vaikų tėvams vis dar reikia baimintis dėl jų saugumo. Judy Shepard sako, kad jos nuomone padėtis blogiausia Jamaikoje ir Rusijoje.

Judy vyras Dennis primena, kad  būti priklausyti LGBTQ+ bendruomenei nėra pasirinkimas, tai yra žmogaus prigimtis.

Niujorko metro antrasis išpuolis prieš LGBTQ+ asmenis

Trečiadienį apie 1 valandą nakties Bronkse užpuolikas užpuolė 31 metų auką metro traukinyje, nes vyras per garsiai leido muziką. Išpuolis įvyko traukinyje, važiuojančiame į Veikfildą. 

“Sumažink muzikos garsą, pyd..e”, - rėkė jis ir tuomet dūrė peiliu nukentėjusiajam į dešinį dilbį.