policija

Lietuvos Šeimų Sąjūdis imasi puolimo prieš GayLine.LT redaktorius

Lietuvos Šeimų Sąjūdis kreipėsi į prokuratūrą apie neva vykdomą nusikaltimą veiklą. Rašte buvo nurodoma, kad vienoje iš mūsų redaktorių administruojamoje Facebook grupėje „propaguojamas genderizmas bei translytiškumas bei galimai vykdomi tvirkinamieji veiksmai virtualiu būdu“.

Moteris pasiryžusi mirti už trans žmonių teises Bulgarijoje. Paskelbė bado streiką

Bulgarijos sostinėje Sofijoje Gabriela Bankova, translytė moteris, paskelbė bado streiką prie Teisingumo rūmų protestuodama prieš trans teisių ribojimus šalyje. Po trijų dienų ją suėmė policija, bet moteris nežada pasiduoti.

Tyrimas. Vienas iš penkių LGBTQ+ žmonių patyrė priekabiavimą viešajam transporte

Vienas iš penkių LGBT+ žmonių per pastaruosius metus patyrė priekabiaujamą ar net prievartą viešame transporte Londone. „London TravelWatch“ atlikta 600 žmonių apklausa atkleidė ir dar labiau neraminančius faktus.

Ruslanas Kirilkinas: nuoširdžiai dėkoju gyvenimui už man suteiktą dar vieną šansą

Šiandien Ruslanas Kirilkinas švenčia 40-metį. Socialiniame tinkle Facebook jis pasidalino atvira, jautria savo gyvenimo istorija bei prisipažino turėjęs problemų su alkoholiu, smurtavęs. Atlikėjas teigia, nebenorintis grįžti ten kur buvo ir dėkoja gyvenimui už suteiktą dar vieną šansą.

Raskevičius policijai: jeigu aš informuosiu, kad išdaužysiu Jūsų langus, policija tylės?

Policija atsisakė tirti pareigūnų veiksmus, kurie nesiėmė jokių priemonių apsaugoti proteste prie Seimo susirinkusių žmonių teisės reikšti savo nuomonę. Seimo narys T. V. Raskevičius gavo Lietuvos policija generalinio komisaro pavaduotojo atsakymą, kuris jį įsiutino. Nepasitenkinimą politikas išliejo socialiniame tinke Facebook.

72 metų vyras sumuštas. Niujorko policija teigia – tai neapykantos nusikaltimas prieš LGBTQ+

Keturi vyrai užpuolė ir sumušė 72 metų niujorkietį. Darydami nusikaltimą jie garsiai rėkė prieš LGBTQ+ nukreiptus žodžius. Policija tvirtina, jog tai buvo prieš LGBTQ+ nukreiptas neapykantos nusikaltimą.