Jungtinė Karalystė

Jungtinėje Karalystėje plinta beždžionių raupai

Trečiadienį Jungtinės Karalystės sveikatos apsaugos agentūra pranešė, kad Anglijoje buvo nustatyti dar du nauji beždžionių raupų užsikrėtimo atvejai. Pieš tai buvo užsikrėtę dar septyni žmonės. Virusas paprastai perduodamas per kontaktą su užsikrėtusiais gyvūnais, sukėlėjo plitimas tarp žmonių yra ribotas, retais atvejais mirtinas.

LGBTI teisių indeksas atskleidžia trapią pažangą. Lietuva indekso uodegoje

Septintus metus iš eilės Malta ir toliau užima pirmąją vietą Vaivorykštės Europos žemėlapyje. Didžiausią progresą per metus pasiekė Danija. Ji šoktelėjo septyniomis vietomis ir užėmė antrąją vietą 2022 m. reitinge.

Įkalinta gauja, kuri viliojo vedusius vyrus, įrašinėjo jų sekso scenas ir prievartavo pinigus

Trys vyrai sulaukė įkalinimo bausmės dėl to, kad iš vedusių vyrų išviliojo tūkstančius, praneša PinkNews. Naudodamiesi pažinčių portalais ir „Grindr“ jie įviliodavo vyrus į spąstus. Kamar Ilyas mylėdavosi su jais, o kiti tuo metu filmuodavo. Po to pasipildavo garsinimai medžiagą paviešinti šių vyrų žmonoms.

Borisas Johnsonas: Trans moterys neturi varžytis moterų sporte

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas ir toliau grimzdą į gilesnę duobę. Kritikos lavinos jis jau sulaukė pareiškęs, kad mokslininkų sukritikuota atvertimo terapija turėtų būti uždrausta, tačiau išimtys turi būti taikomos trans žmonėms. O prieš kelias dienas jo pasisakymas dar vienu jautriu klausimu dar kartą sukrėtė LGBTQ+ bendruomenę.

Honkongas reikalauja, kad Jungtinės Karalystės teisių grupė ištrintų medžiagą savo tinklapyje

„Šis laiškas rodo, kodėl Honkongo nacionalinio saugumo įstatymas yra toks pavojingas: JK įsikūrusiai NVO grasinama finansinėmis baudomis ir kalėjimu už tai, kad ji tiesiog informavo apie žmogaus teisių padėtį Honkonge“, – pabrėžė HKW vadovas Benedictas Rogersas.

PERGALĖ. Gėjus Bruce Mouat iškovojo pirmąją LGBTQ+ pergalę žiemos olimpinėse

2022 m. žiemos olimpinių žaidynių atidarymo ceremonija dar neprasidėjus, LGBTQ+ atstovas iškovojo pirmąją pergalę olimpinėse. Šį trečiadienį britas Bruce Mouat ir jo partnerė Jennifer Dodds mišrių porų kerlingo varžybose nugalėjo komandą iš Švedijos rezultatu 9:5.

Trys gėjai laukia trynukų ir siekia, kad visų trijų tėvų vardai būtų įrašyti gimimo liudijimuose

Išleidę 1 milijoną svarų dirbtiniam apvaisinimui trys gėjai netrukus turėtų sulaukti trynukų. Jiems gali pavykti perrašyti istoriją jei pavyktų pasiekti, kad vaikų gimimo liudijime būtų įrašyti trijų tėvų vardai.